Bezlitosne oświadczenie Wassermann! Wsadzi polityka PO do więzienia

Bezlitosne oświadczenie Wassermann! Wsadzi polityka PO do więzienia Źródło: screen youtube.com/Punkt Widzenia TV

Małgorzata Wassermann wydała właśnie przełomowe oświadczenie, które rozpoczyna zupełnie nowy etap prac komisji ds. Amber Gold. Wyborców zamurowało, gdy dowiedzieli się, co planuje przewodnicząca komisji.

Afera, która wybuchła wokół Amber Gold, jest jedną z największych w historii Polski. Komisja cały czas pracuje nad wyjaśnieniem powiązań pomiędzy Amber Gold a instytucjami państwowymi. Małgorzata Wassermann wielokrotnie zaznaczała i wytykała poprzedniemu rządowi, że nic nie zrobili w sprawie Amber Gold. Opozycja za każdym razem zaprzeczała, jakoby o czymkolwiek wiedziała. Teraz PAP poinformowała o przełomowym oświadczeniu przewodniczącej komisji ds. Amber Gold.

Małgorzata Wassermann wbiła wyborców w ziemię

Wszyscy czekają, na ostateczne postawienie zarzutów osobom, które dopuściły do tak długiego działania spółki Amber Gold. Nie da się ukryć, że minęło już dużo czasu od całej afery i wydaje się, że całe śledztwo utknęło w martwym punkcie. Co prawda raz na jakiś czas dostawaliśmy informacje, o dalszych pracach komisji oraz o tym, że są na tropie coraz to nowych wątków, jednak winni wciąż pozostawali bezkarni. Jednak teraz wszystko może się zmienić, ponieważ Małgorzata Wassermann ogłosiła podjęcie stanowczych kroków w tej sprawie. Wyborcy PiS są zachwyceni, że praca komisji w końcu doprowadzi do konkretnych działań, natomiast poplecznicy PO nie mogą uwierzyć, że członek rządu ich partii mógł być w to zamieszany. - Nie można wykluczyć, że komisja śledcza ds. Amber Gold zdecyduje o złożeniu zawiadomienia do prokuratury wobec b. wiceszefa MF Andrzeja Parafianowicza oraz b. szefowej gdańskiego Urzędu Kontroli Skarbowej Małgorzaty Bogumił - mówi Wasserman w rozmowie z PAP. Jeżeli dalsze śledztwo doprowadzi do postawienia zarzutów politykowi rządu PO, to czekać nas może najhuczniejszy finał tego typu afery w historii. Wyborcy są zszokowani tym, czego się dowiedzieli i czekają na rychłe rozstrzygnięcie całej sprawy.ZOBACZ TAKŻE:
    1. Z tej afery się nie podniesie! Duda sprzeniewierzył miliony z pieniędzy podatników
    2. Opozycja znalazła sposób na wygranie z PiS. Muszą zrobić tylko jedną rzecz
    3. Dramat Kaczyńskiego! Niedługo zostanie bez dachu nad głową
Następny artykuł