OFICJALNE: Wassermann potwierdza! To koniec, wskazała następcę

OFICJALNE: Wassermann potwierdza! To koniec, wskazała następcę Źródło:

Małgorzata Wassermann potwierdza oficjalnie szokującą informację, która w poniedziałek zatrzęsła polską sceną polityczną. Komisja ds. Amber Gold zmieni swoje oblicze. Już niebawem poznamy następcę, który ostro weźmie w obroty kolejne przesłuchiwane osoby.

W związku z wczorajszymi doniesieniami o zawieszeniu posła Stanisława Pięty w prawach członka partii i klubu PiS, pojawiły się też informacje, że traci on stanowisko w obu komisjach, w których dotąd zasiadał. Obie komisje mają duże znaczenie dla bezpieczeństwa wewnętrznego kraju. W jednej komisji - sejmowej ds. Służb Specjalnych zasiada od kwietnia tego roku. Zastąpił tam Beatę Mazurek, która po Joachimie Brudzińskim przejęła stołek wicemarszałka Sejmu. Druga komisja, w której zasiadał Pięta, to właśnie śledcza komisja ds. Amber Gold.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: „Trudno odwracalne wady”. Burza wokół dziecka Anny Lewandowskiej

Małgorzata Wassermann oficjalnie potwierdza

Szefowa komisji ds. Amber Gold, jak informował portal wp.pl już wcześniej chciała pozbyć się Stanisława Pięty. W komisji zasiadał on od połowy 2016 roku, czyli od jej powstania. Był w niej, jak twierdzi informator z PiS, bardzo mało aktywny i niewiele wnosi. Teraz wiadomo już, że z powodu głośnej afery z romansem, w który wdać się miał polityk, został on odwołany z obu komisji. Tę informację potwierdziła także szefowa zespołu. Potwierdziła także, że niebawem w składzie komisji śledczej pojawi się nowa osoba. - Klub - z tego, co wiem - deleguje w najbliższym czasie kolejną osobę - bardzo dobrego prawnika - powiedziała Małgorzata Wassermann. - Ja i cała komisja oczywiście deklarujemy wsparcie. To jest osoba bardzo sprawna. Myślę, że się szybko zapozna z materiałem i będzie w stanie uczestniczyć sprawnie w kolejnych przesłuchaniach - dodała.

Stanisław Pięta wdał się w romans?

W ubiegłym tygodniu dziennik "Fakt" podał informację o rzekomym romansie między Stanisławem Piętą a tajemniczą kobietą. Niebawem okazało się, że jego kochanką miała być Izabela Pek, fotomodelka, a także dziennikarka. Poseł zaprzecza doniesieniom gazety, twierdząc, że Izabela Pek próbuje go wrobić. Podkreśla, że nie proponował jej pracy w PKN Orlen (jak twierdzi ona), a ich relacje nie wykraczały poza relacje zawodowe. W PiS pojawiają się sugestie, że sprawa romansu Stanisława Pięty może być podobna do głośnej sprawy Anastazji P. z lat 90. Okazało się wówczas, że kobieta, która umiejętnie zbliżała się do wielu polityków i z wieloma z nich spędziła romantyczne chwile w hotelach - zbierała o nich informacje dla UOP. Także teraz Izabela Pek ma być "podstawiona", aby skompromitować partię rządzącą. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Poseł Pięta przerywa milczenie ws. seksskandalu! Mocne oświadczenie
  2. Izabela Pek przerywa milczenie! Ujawnia kulisy skandalu w PiS
  3. Romans poszedł w pięty?! Internauci bezlitośnie rozprawiają się z posłem PiS [MEMY]
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News