Małgorzata Wassermann kandyduje w wyborach na prezydenta Krakowa. Właśnie przedstawiła swój plan działania, dzięki któremu jej wyborcy będą mieli więcej pieniędzy.

Małgorzata Wassermann oficjalnie nie należy do żadnej partii. Mimo to każdy doskonale zdaje sprawę, że posłanka bardzo silnie związana jest z formacją Jarosława Kaczyńskiego. PiS pokłada w niej bardzo duże nadzieje i właśnie dlatego została wybrana jako kandydatka partii na prezydenta Krakowa.

Tegoroczne wybory samorządowe już niebawem się rozpoczną, a Polacy udadzą się w swoich miastach do urn. Teraz wiele kampanii wchodzi w prawdziwie kluczowe momenty. Wassermann właśnie przedstawiła mieszkańcom Krakowa swoje obietnice wyborcze.

Małgorzata Wassermann i jej obietnice

Trzeba przyznać, że obietnice wyborcze kandydatki PiS są naprawdę odważne. Wassermann chciałaby przede wszystkim, aby życie w jej mieście było tańsze. Dlatego jedną z pierwszych obietnic okazały się zniżki na bilety MPK.

Chodzi dokładniej o bilety miesięczne. W przypadku biletów ulgowych w I strefie koszt wynosiłby 30 złotych, natomiast w strefie II 40 złotych. Bilety normalne kosztować mają kolejno 60 i 80 złotych. Trzeba przyznać, że są to naprawdę niskie ceny, które rzadko można znaleźć w dużych miastach naszego kraju.

Nie są to jednak jedyne obniżki, jakie zapowiedziała kandydatka na fotel prezydencki. Krakowiacy mają płacić również 10% mniej za wodę, energię, ścieki i wywóz śmieci. Dzięki temu w kieszeniach mieszkańców zostałoby naprawdę sporo pieniędzy. Jednak jak Małgorzata Wassermann chce osiągnąć tak imponujące plany?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jakim autem jeździ Wassermann? Samochody kandydatów na prezydentów polskich miast [ZDJĘCIA]

Kluczem ma się okazać lepsze zarządzanie spółkami miejskimi oraz wdrożenie sieci 5G w całym mieście. Taka sieć komórkowa pozwala przesyłać dane z prędkością nawet 100 GB/s. Właśnie dzięki temu życie mieszkańców Krakowa ma się znacznie ułatwić, a kosz życia w tym mieście zmaleć.

– Będę bardzo mocno zabiegać o to, żeby Kraków był objęty tym inteligentnym, sprawnym i szybkim systemem zarządzania. To nie tylko kwestia ułatwienia życia mieszkańcom, ale też dużej redukcji kosztów – mówiła Małgorzata Wassermann.

Tak odważne i ambitne obietnice, mogą dać Wassermann pokaźną przewagę nad rywalami. Jednak zapewne bez problemu znajdą się ludzie, którzy stwierdzą, że jest to tylko wyborcze czcze gadanie. Ciężko powiedzieć, czy faktycznie obietnice złożone przez kandydatkę są możliwe do zrealizowania, ale bez wątpienia, jeżeli Wassermann wygra wybory, to będzie z nich konsekwentnie rozliczana.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Agaty Dudy. Przez męża straci mnóstwo pieniędzy, zostaną jej grosze
  2. Mieszkańcy zrobili Morawieckiemu niezły numer! Tego spotkania nie zapomni
  3. Błaszczak okrutnie upokorzył Macierewicza po jego odejściu. Teraz wychodzi na jaw

Co za żenada! Zdjęcia, które OŚMIESZYŁY polityków

źródło: gazeta.pl