Wassermann puściły nerwy! Wszystko zostało nagrane
Karol Zaborowski - 19 Lipca 2018

Wassermann puściły nerwy! Wszystko zostało nagrane

Komisja śledcza ds. Amber Gold już od 3 lat stara się wyjaśnić działania organów i instytucji publicznych w sprawie podmiotów należących do grupy Amber Gold. Teraz na przesłuchaniu przed komisją stanął Jacek Rostowski. Przewodnicząca Małgorzata Wassermann w pewnym momencie nie wytrzymała.

Afera wywołana przez Amber Gold jest bez wątpienia jedną z największych, jeśli nie największą taką aferą na przestrzeni wielu lat. Komisja śledcza cały czas bada wszystkie zawiłości działalności grupy oraz działania organów publicznych. Pomimo, że cała sprawa badana jest już od prawie 3 lat to przed członkami komisji jeszcze bardzo dużo pracy. Kolejne osoby są wzywane na zeznania przed komisją, którą przewodzi Małgorzata Wassermann. Znana jest ona z bardzo wybuchowego i silnego charakteru, który już niejednokrotnie dawał o sobie znać. Podobnie było i tym razem podczas przesłuchania Jacka Rostowskiego.

Małgorzata Wassermann nie wytrzymała

Trzeba przyznać, że atmosfera podczas przesłuchania od samego początku była bardzo napięta i nerwowa. Rostowski już na samym początku przedstawił co uważa o aktualnej władzy w porównaniu z poprzednim rządem. Stwierdził bowiem, że za jego rządów najważniejsza była konstytucja oraz praworządność, przestrzeganie zasad prawnych. Na odpowiedź Wassermann nie musieliśmy długo czekać. - A dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo obywateli i to, żeby złodzieje siedzieli za kratkami! - wykrzyczała przewodnicząca komisji. Rostkowski za czasów rządów PO-PSL był wicepremierem i ministrem finansów. Przed komisją zeznał, że o Amber Gold dowiedział się pod koniec kwietnia 2012 roku z notatki ABW. Przekazał ją również swojemu zastępcy, ponieważ sam zajmował się kryzysem finansowym w UE. Jak sam przyznaje nie przypuszczał, że sprawa Amber Gold okaże się taką aferą i żałuje, że tyle osób straciło pieniądze. Dodatkowo twierdzi, że zaniedbania ze strony organów skarbowych były poważne, ale afera była nieunikniona. Małgorzata Wasserman twierdzi coś zupełnie innego i jej zdaniem ze strony ministerstwa w sprawie Amber Gold doszło do zaniedbań. - Wiele krzywdy tym ludziom, którzy nas oglądają, wyrządziło już to, że byliście państwo niesprawni przez te lata - powiedziała Wassermann.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rewolucja w emeryturach! Jeśli dostajesz za mało, otrzymasz MNÓSTWO PIENIĘDZY
  2. Pawłowicz boi się o własne życie! „Nienawiść, opętanie, zbydlęcenie”
  3. Znęcanie nad zwierzętami. Historia tego psa rozerwie Ci serce
EmerytGdzie lepiej pracować na emeryturę: w Polsce czy w Japonii? Wyniki zaskakują!Czytaj dalej
Jacek MajchrowskiJak bogaty jest prezydent Krakowa? Szokujące! Majątki kandydatów w wyborach...Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News