Wassermann usłyszała mocne oskarżenia! Głośna afera w PiS wychodzi na jaw

Wassermann usłyszała mocne oskarżenia! Głośna afera w PiS wychodzi na jaw Źródło: Fot. YouTube/Telewizja Republika

Małgorzata Wassermann stanęła w ogniu poważnych oskarżeń tuż przed wyborami samorządowymi. Internauci zarzucili jej wyciszanie afery, która właśnie wstrząsnęła Prawem i Sprawiedliwością. Co dokładnie miała zrobić w tym celu posłanka?

Wassermann pełni funkcję przewodniczącej komisji śledczej ds. Amber Gold. Polityk nagłaśnia więc kontrowersyjną aferę, która wstrząsnęła Polską jeszcze za czasów rządu obecnie opozycyjnych PO oraz PSL.

Małgorzata Wassermann w centrum skandalu

Wielu wyborców zarzuciło więc posłance, że skupiając się na ciągłym wyjaśnianiu afery AG, wycisza sprawę GetBack. Już dziś jest ona bowiem porównywana z poprzednią aferą, jednak łączy się ją z rządem Mateusza Morawieckiego, który miał nie zrobić nic, aby jej zapobiec. Warto za to zaznaczyć, iż władze PiS pozostawały w doskonałych relacjach z zarządem spółki. Działacze i biznesmeni wspólnie finansowali bowiem między innymi Galę Człowiek Wolności 2017.

Zaskakujące układy PiS-GetBack

Poza tym GetBack zostało sponsorem strategicznym gali z okazji 25-lecia "Gazety Polskiej". Nie od dziś medium to jest bezpośrednio łączone z obecnym obozem władzy. Internauci coraz bardziej stanowczo zarzucają Wassermann wyciszanie afery związanej z działaniami spółki. Sama polityk wciąż jednak milczy w tym kontrowersyjnym temacie, nie odpowiadając na szkodliwe dla wizerunku oskarżenia. Czy odbiją się one na jej elekcyjnym wyniku? Tego dowiemy się już w czasie wyborów samorządowych.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.Najlepsze newsy dnia:

  1. Prawicowe media ZLINCZUJĄ Dudę. Tej decyzji mu nie wybaczą
  2. Biskup ostrzega Polaków przed PiS! „Dotarliśmy do końca, to dyktatura”
  3. Dziennikarz dotarł do TAJNYCH notatek PiS! Z tego się nie wytłumaczą
  4. Sukces! Najlepszy dzień dla zwierząt w Polsce, koniec z cierpieniem
Następny artykuł