Oto kulisy pracy Wassermann! Tak NAPRAWDĘ wygląda praca jej komisji

Oto kulisy pracy Wassermann! Tak NAPRAWDĘ wygląda praca jej komisji Źródło: Fot. Wikimedia Commons

Małgorzata Wassermann od wielu miesięcy zajmuje się pracą w komisji śledczej ds. Amber Gold. Polityk po raz pierwszy zdecydowała się jednak pokazać, jak dokładnie wyglądają jej obowiązki poza posiedzeniami gremium. 

Komisja śledcza ds. Amber Gold powstała w lipcu 2016 roku. Wassermann jest jej przewodniczącą. Che pokierować nią w sposób, który pozwoli wykryć wszelkie nieścisłości w działaniach poprzedniego rządu.

Kulisy pracy, którą wykonuje Małgorzata Wassermann

Chociaż posiedzenia gremium przyciągają przed telewizory wielu Polaków, nie wiedzą oni, jak wygląda praca Wassermann poza kamerami. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości zdecydowała się więc pokazać jej szczegóły na Twitterze. Polityk opublikowała film, na którym widzimy dziesiątki akt związanych ze sprawą Amber Gold. W jego opisie przewodnicząca wytłumaczyła dokładnie, co zawierają.

Zaskakujący tweet posłanki

- Czasami pytają mnie Państwo: ile dokumentów przeczytałam podczas dwóch lat pracy w komisji śledczej ds. Amber Gold Poniżej próbka - to tylko akta sprawy karnej małżeństwa Marcina i Katarzyny P. PS: Tak, przeczytałam wszystkie... - napisała Wassermann pod zaskakującym nagraniem. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Pawłowicz NA WYLOCIE! Kaczyński wyszedł ze szpitala i jest wściekły
  2. Rodzina Lecha Wałęsy rozbita! KOLEJNE aresztowanie
  3. Kaczyński przemówił do Polaków. Pierwsze słowa po opuszczeniu szpitala
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News