Przeciwnik Wassermann ujawnia! Tak zachowywała się posłanka w trakcie kampanii

Przeciwnik Wassermann ujawnia! Tak zachowywała się posłanka w trakcie kampanii Źródło: Fot. YouTube/Telewizja wPolsce

Małgorzata Wassermann poległa w wyborczej potyczce z Jackiem Majchrowskim, który po raz kolejny został prezydentem Krakowa. Po jakimś czasie od elekcji polityk zdecydował się ostatecznie skomentować kampanię poprowadzoną przez jego przeciwniczkę. Słowa samorządowca na ten temat mogą naprawdę zaskoczyć.

Małgorzata Wassermann dostała przed wyborami samorządowymi 2018 naprawdę trudne zadanie, z którym ostatecznie rzeczywiście była zmuszona się zmierzyć. Posłanka została bowiem wystawiona w batalii o prezydenturę w Krakowie jako kandydatka Zjednoczonej Prawicy przeciw politykowi, który rządził miastem od wielu lat.

Małgorzata Wassermann oczami Jacka Majchrowskiego. Jak wyglądała kampania wyborcza posłanki?

Ostatecznie działaczce nie udało się pokonać Jacka Majchrowskiego, który zachował swoje stanowisko. Co ciekawe, samorządowiec wypowiedział się ostatecznie o samej Wassermann oraz prowadzonej przez nią kampanii w bardzo pozytywny sposób, nie szczędząc jednak krytyki narracji prowadzonej przez wspierającą ją TVP. - To była inna kampania niż dotychczas, przede wszystkim po raz pierwszy zmierzyłem się z kobietą. (...) Nie ustąpiłem. Muszę jednak powiedzieć, że pani Wassermann w kampanii zachowywała się bardzo w porządku. Były czasem uszczypliwości, ale to tak jak w każdej kampanii. Natomiast nie wszyscy się tak zachowywali. Proszę popatrzeć na rolę telewizji publicznej. To był zupełnie inny poziom - stwierdził stanowczo Majchrowski, wyjawiając także, iż ma żal do Telewizji Polskiej pod kierownictwem Jacka Kurskiego. - Skoro jest telewizją publiczną, to powinna się zachowywać obiektywnie, a nie być jednostronna. Podczas kampanii mnie praktycznie nie wolno było pokazywać, a z drugiej strony kamera telewizji cały czas towarzyszyła pani Wassermann. To nie jest jej wina, ale tego systemu, w który weszła - powiedział w wywiadzie dla Onetu prezydent Krakowa, któremu ostatecznie udało się pokonać kandydatkę Zjednoczonej Prawicy po wyborczej "dogrywce".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jaka przyszłość czeka Małgorzatę Wassermann? Czas decyzji dla polityk

Chociaż Wassermann nie udało się objąć prezydentury, zdecydowanie pokazała się w wyborach samorządowy z mocnej strony. W przeciwieństwie do Patryka Jakiego w Warszawie, doprowadziła bowiem swym wynikiem do drugiej tury, w której ostatecznie poległa. Obecnie spekuluje się więc, że działaczka zasili być może listy Zjednoczonej Prawicy do Parlamentu Europejskiego. Sama posłanka zaprzecza jednak tym doniesieniom. Jak więc można się domyślać, Wassermann planuje pozostać w polskiej polityce, szukając tutaj dla siebie stabilnego stanowiska oraz szans na owocny rozwój.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Asystent Kaczyńskiego poszedł z tym do mediów! Chodzi o karmę dla kota prezesa
  2. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
  3. Politycy PiS są przerażeni. Błagają Kaczyńskiego o podjęcie radykalnego działania
  4. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?
  5. Tego PiS nie chciało ujawniać. Do Europy brakuje nam aż 60 lat
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News