Wassermann zastąpi Kaczyńskiego?! Szokujące doniesienia

Wassermann zastąpi Kaczyńskiego?! Szokujące doniesienia

Najnowsze wyniki kontrowersyjnego sondażu zadziwiły Polskę. Jak się bowiem okazuje, obywatele na obecnym miejscu Jarosława Kaczyńskiego widzą stanowczą polityk, jaką jest Małgorzata Wassermann. Obok niej wyróżnili także dwóch innych działaczy, których nazwiska mogą szokować.

Jarosław Kaczyński jest bez wątpienia jedną z najpotężniejszych osób w naszym kraju. Poseł stoi na czele partii rządzącej, która dominuje w Parlamencie oraz tworzy rząd.

Małgorzata Wassermann następczynią prezesa PiS?!

Co ciekawe, Polacy mają jednak pomysł na to, kto za 10-15 lat zastąpi polityka na tym prestiżowym stanowisku. Wyróżnioną przez nich osobą okazała się... Małgorzata Wassermann. Posłanka na co dzień przewodzi sejmowej komisji ds. Amber Gold. Poza tym ubiega się o fotel prezydenta Krakowa z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

Kto jeśli nie Wassermann?

Poza Wasserman w sondażu dla "Wprost" wyróżniono także Roberta Biedronia oraz Patryka Jakiego. Obaj politycy rzeczywiście zyskują w ostatnim czasie coraz większą popularność. Pierwszy z nich wyrasta powoli na twarz młodej, nowoczesnej opozycji, pełniąc jednocześnie funkcję prezydenta Słupska. Drugi współpracuje za to z Ministerstwem Sprawiedliwości oraz ubiega się o wybranie do pełnienia funkcji gospodarza Warszawy. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pe
wno przyjrzymy się Twojej sprawie.  1. Dobra wiadomość dla 2,5 mln Polaków! Zyskają po KILKASET TYSIĘCY ZŁOTYCH
  2. Pawłowicz oskarża Wałęsę o przemoc! Przepychanka między politykami
  3. Ujawniono kulisy szczytu. Tusk wyrolował PiS i zabierze mu wyborców
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu