To może być koniec Wassermann. Donald Tusk zmienia bieg historii
Karol Zaborowski - 19 Maja 2018

To może być koniec Wassermann. Donald Tusk zmienia bieg historii

Niedługo Donald Tusk znowu stanie w roli świadka, tym razem przed komisją śledczą ds. Amber Gold. Chce to wykorzystać Małgorzata Wassermann, która zaplanowała przesłuchanie na sam szczyt kampanii do wyborów samorządowych. Według wielu może okazać się to gwoździem do jej trumny.

Małgorzata Wassermann jest przewodniczącą komisji śledczej ds. Amber Gold. Według mediów sprawnie wykorzystuje swoją obecność w komisji, aby wypromować się jako polityk. Wydaje się to idealnym narzędziem do takich celów. Ciągłe konferencje prasowe bardzo dobrze wpływają na rozpoznawalność. Mimo że nie jest ona najlepiej oceniana w tej roli, zauważył i docenił ją sam Jarosław Kaczyński. Właśnie z ramienia PiS będzie startować w nadchodzących wyborach na prezydenta Krakowa. W kampanii ma jej pomóc przesłuchanie Donalda Tuska. Jednak czy tak faktycznie się stanie?

Donald Tusk wciągnięty w kampanię Wassermann

W planach działania komisji prowadzonej przez Wassermann widać silne przyspieszenie działań w czasie trwania kampanii. Specjaliści wskazują, że w ten sposób chce wzmocnić swoje szanse na zwycięstwo w wyborach. Twierdzą, że data przesłuchania byłego premiera zdecydowanie nie jest przypadkowa. Wypada dokładnie w kulminacyjnym punkcie kampanii. Ich zdaniem w ten sposób chce zapewnić sobie poparcie społeczeństwa w wyborach. Według wielu może się to jednak okazać strzałem w stopę. - Oczywiście, że dostrzegam tu celowość. Ale jest tu też pewne ryzyko. Niewątpliwie Donald Tusk inteligencją przewyższa panią Wassermann. I może doprowadzić do tego, że się skompromituje. Jest to więc ryzykowna gra. Niemniej dla elektoratu PiS, czegokolwiek by Donald Tusk nie powiedział, to i tak będzie otoczony nienawiścią. Wszyscy łącznie z TVP będą chwalili bohaterstwo pani Wassermann - mówi Wiesław Gałązka. Widać tutaj silną chęć umocnienia swojej pozycji w PiS. Według wielu nieważne jak potoczy się przesłuchanie. Partia i tak będzie ją wychwalać. Gorzej może jednak wypaść w oczach Polaków. Oni mają zdecydowanie inny pogląd na całą sytuację. Według specjalistów to właśnie Donald Tusk będzie gwiazdą podczas przesłuchania i to on będzie rozdawał karty, ośmieszając Wassermann. Może to spowodować spektakularny upadek Małgorzaty Wassermann podczas wyborów.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co tam się stało?! Akcja antyterrorystów pod Warszawą
  2. Szok! Internauci wykradli NAGIE zdjęcia Meghan Markle
  3. Burda podczas wizyty prezydenta Dudy! Zrobili mu wstyd na cały świat
Patryk Jaki zaliczył koszmarną wpadkę... Internet ryczy ze śmiechu! [ZDJĘCIA]Patryk Jaki zaliczył koszmarną wpadkę... Internet ryczy ze śmiechu! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
tusk_wstępTusk na prezydenta? Internauci bezpardonowo rozprawiają się z tym pomysłem...Czytaj dalej
źródło: natemat.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News