Małgorzata Wassermann upokorzona podczas mszy świętej. Dopiero teraz opowiedziała o traumatycznym przeżyciu w kościele

Małgorzata Wassermann upokorzona podczas mszy świętej. Dopiero teraz opowiedziała o traumatycznym przeżyciu w kościele Źródło: Screen/Youtube/Radio Zet

Małgorzata Wasserman zdecydowała się na opowiedzenie wyjątkowo kontrowersyjnej historii ze swojego życia. Wyjawiła prawdę o incydencie, który wydarzył się podczas mszy świętej. Posłanka została boleśnie upokorzona.

Małgorzata Wassermann dopiero teraz postanowiła podzielić się upokarzającym doświadczeniem, które spotkało ją w przeszłości. Do traumatycznej sytuacji doszło podczas mszy świętej. Posłanka do tej pory pamięta, co wtedy poczuła. 

Małgorzata Wassermann podzieliła się historią z przeszłości 

Małgorzata Wassermann jest kandydatką PiS do Sejmu. Posłanka tuż przed wyborami zdecydowała się podzielić ze wszystkimi przykrą historią z przeszłości, która wyjątkowo zapadła jej w pamięć. Chodzi o incydent, do którego doszło w kościele. 

Spotkała się bowiem z hejtem ze strony przeciwników partii rządzącej. Polityczka poczuła się zaatakowana i upokorzona. Dopiero teraz postanowiła wrócić do tej sytuacji i szczegółowo o niej opowiedzieć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Incydent podczas mszy świętej 

Podczas wywiadu dla Interii, Małgorzata Wassermann została zapytana o to, czy spotkała się kiedyś z jakąś negatywną reakcją na swoją osobę ze strony przeciwników PiS. Posłanka przyznała, że na żywo bardzo rzadko doświadcza jawnego hejtu, co nie znaczy, że nie zdaje sobie sprawy ze złośliwych komentarzy, które pojawiają się pod jej adresem.

Wspomina natomiast jeden przykry incydent, który odebrała wyjątkowo negatywnie. Doszło do niego w miejscu, w którym całkowicie się tego nie spodziewała. 

-Raz w życiu miałam wyjątkowo przykrą dla mnie sytuację. W kościele, podczas podawania sobie ręki na znak pokoju, jedna kobieta odwróciła się ode mnie - szczerze wyjawiła Małgorzata Wassermann. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono informacje o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał
2. Jej druga córka urodziła się 5 dni przed śmiercią pierwszego dziecka. Po stwierdzeniu zgonu zrobiono zdjęcie, które rozdziera serca

Jednocześnie opisała swoje uczucia, które jej wtedy towarzyszyły. Posłanka nie może zrozumieć niechęci obcej osoby. Twierdzi, że ona podaje rękę każdemu, niezależnie od wyrażanych poglądów. Przyznała, że bardzo mocno przeżyła to wydarzenia. Najprawdopodobniej tego dnia dotarło do niej, że będąc politykiem jest narażona na tego typu ataki. Małgorzata Wassermann zadeklarowała także, że szanuję wszystkich, niezależnie od tego, czy znajdują się po lewej, czy też po prawej stronie areny politycznej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jaja masowo wycofywane ze sklepów. GIS ostrzega: SĄ SKAŻONE!
  2.  Mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach żona dowiedziała się prawdy. To był dla niej cios
  3. Najsłodsze szczeniaki na świecie rzuciły się w pościg za małym dzieckiem (WIDEO)
  4. Małgorzata Socha przeszła samą siebie. Pokazała się w takiej stylizacji, że aż miękną kolana
  5. Roksana Węgiel, po raz pierwszy przyzwoicie ubrana, zaśpiewała hit wszechczasów. Publiczność wstrzymała oddech

Źródło: Interia 

Następny artykuł