Małgorzata Tusk chciała odejść od męża. Wiemy dlaczego

Małgorzata Tusk chciała odejść od męża. Wiemy dlaczego Źródło: Platforma Obywatelska RP/Flickr

Małgorzata Tusk w 2005 roku stanęła na ślubnym kobiercu. Od tego czasu dała się poznać wszystkim Polakom, głownie jako żona byłego premiera Polski. Przez lata nie wychylała się, nie rozmawiała z mediami na temat życia prywatnego i swojego małżeństwa. Jednak w końcu zdecydowała się wyjawić prawdę. Po latach stało się jasne, co wpłynęło na to, że myślała o tym, by odejść od męża.

Małgorzata Tusk przez długi czas zmagała się z problemami w związku. Przed kilkoma laty w szczerym wywiadzie para wyjawiła, że nie układa im się najlepiej. Co więcej, w innej głośnej publikacji kobieta zdradziła prawdę na temat swojego życia prywatnego. Ciężko było uwierzyć w to, co sprawiło, że myślała o rozstaniu z Donaldem Tuskiem. 

Małgorzata Tusk miała romans z kolegą męża

Okazuje się, że Małgorzata Tusk, będąc w związku małżeńskim z Donaldem Tuskiem, nawiązała bliższą relację ze swoim kolegą. O romansie dowiedział się jej mąż, który w jednym z wywiadów wyznał, że bardzo ciężko przyjął wiadomość o tym, że jego ukochana spotyka się z kimś innym za jego plecami. 

- Wydawało mi się, że po pierwsze, mało znaczę w twoim życiu, a po drugie, że nie sprawdzasz się jako mąż - zdradziła w rozmowie z prasą Małgorzata Tusk, która wyznawała, że nie odczuwała ze strony męża żadnego wsparcia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Małgorzata Tusk została z mężem. Co wpłynęło na zmianę decyzji? 

Małgorzata Tusk w 2013 roku wydała autobiografię "Między nami", która wyjaśniła kwestię związku z kolegą męża. Wyznała w niej, że to nie był dla niej tylko romans. "Znalazłam. Zakochałam się, tak po prostu, nie wiadomo kiedy. Znowu ktoś zwracał na mnie uwagę” wyznała na łamach książki. 

Dziennikarze "Faktu" po latach ustalili, że Małgorzata Tusk zakochała się w poecie, pisarzu i samorządowcu Wojciechu Fułku. Jednak pomimo namiętnego uczucia, nie odeszła od męża. Donald Tusk zdołał przekonać żonę o swojej miłości. Małgorzata Tusk uwierzyła mężowi i para do dziś jest razem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Trwa pilna akcja służb. Sytuacja jest coraz gorsza

2. Przyłapali Szumowskiego w intymnej sytuacji. Wiadomo, gdzie zniknął przed mediami

3. Tragiczne wiadomości obiegły media. W czasie jednego weekendu utonęło kilkanaście osób

Donald Tusk w jednym z wywiadów, który ukazał się po publikacji książki, wyznał, że o romansie żony wiedziało bardzo dużo osób w Gdańsku. - Pamiętam, jak mój przyjaciel powiedział: "Wiesz, ja ci strasznie zazdroszczę, że tak o nią walczysz". Pewnie tak szczerze byśmy o tym nie rozmawiali, gdyby nie happy end - dodał. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje aktor znany z seriali na TVP i Polsacie. Zmarł w wyniku zapalenia płuc
  2. Radosław Majdan znalazł się w dramatycznej sytuacji. Druzgocące wiadomości wyszły na jaw
  3. Przez koronawirusa Małysz zniknął z mediów. Ujawniono powód, bardzo przykre
  4. Dopiero teraz ujawniono ostatnie życzenie Pawła Królikowskiego. Bliscy nie mogli powstrzymać łez
  5. Kobieta odwiedzała grób bliskich, gdy usłyszała przerażające dźwięki. Chwilę później ziemia zaczęła się ruszać pod jej stopami
  6. Nie mieli żadnych szans, wszyscy nie żyją. Służby przekazały druzgocącą wiadomość z polskiej miejscowości
  7. Zatrważające sceny nad Bałtykiem. Pilna ewakuacja 200-kilogramowego mężczyzny
  8. Tragiczna sytuacja Radosława Majdana. Media obiegły zatrważające doniesienia
  9. Żałobnicy nie wierzyli własnym oczom. W trumnie zaczęły się dziać niebywałe rzeczy, wszystko się nagrało

Źródło: Na temat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News