Niestety, nie udało się. Małgorzata Trzaskowska wszystko wyjawila

Niestety, nie udało się. Małgorzata Trzaskowska wszystko wyjawila Źródło: YouTube Trzaskowski2020

Małgorzata Trzaskowska była bardzo aktywną uczestniczką kampanii wyborczej swojego męża, Rafała Trzaskowskiego. Mimo że wynik wyborów nie był dla małżeństwa satysfakcjonujący, kobieta zapowiedziała, że nie zamierza zniknąć z życia publicznego. Teraz zabrała głos i wyjawiła całą prawdę na pewien temat.

Małgorzata Trzaskowska, która od pewnego czasu pełni funkcję żony prezydenta Warszawy, była bardzo aktywna podczas kampanii wyborczej swojego męża, Rafała Trzaskowskiego. Fakt, że z dnia na dzień znalazła się w centrum zainteresowania mediów, stał się dla niej motywacją do działania. Kobieta niejednokrotnie zabierała głos w sprawach, które są dla niej ważne. Priorytetem są oczywiście prawa kobiet, o które aktywnie walczyły byłe pierwsze damy - Danuta Wałęsa i Jolanta Kwaśniewska. Ostatnio Małgorzata Trzaskowska udzieliła wywiadu dziennikarzowi "Wysokich Obcasów". Postanowiła opowiedzieć o sprawach, o których nie mieliśmy pojęcia.

Małgorzata Trzaskowska wyjawiła całą prawdę

Małgorzata Trzaskowski po raz kolejny wypowiedziała się na temat praw Polek. Kobieta bardzo osobiście przeżywa to, co działo się w kraju w ostatnich czasach. Jej udział w kampanii Rafała Trzaskowskiego nie był tylko formą wsparcia dla męża. Kobieta uznała, że osoba, która miałaby pełnić obowiązki pierwszej damy, nie może milczeć w ważnych sprawach społecznych. Wyznała, że w minionych latach bardzo brakowało jej silnego, kobiecego głosu. Agata Duda jest bodaj jedyną żoną prezydenta, która nigdy nie zabrała głosu w obronie Polek i innych grup społecznych, które apelowały do niej z prośbą o wsparcie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małgorzata Trzaskowska wyznała, że bardzo żałuje, że nie miała okazji wybrać się w rejony wschodniej Polski, gdzie wyborcy Prawa i Sprawiedliwości są zdecydowaną większością. Żona Rafała Trzaskowskiego deklaruje, że chciałaby porozmawiać z kobietami z tego regionu, poznać je i zrozumieć, tak żeby możliwe stały się rozmowy na temat istotnych spraw. Małgorzata Trzaskowska odniosła się także do doniesień TVP na temat tego, że nie zdecydowała się posłać syna do komunii. 

- U mnie nie ma mowy o odejściu od Kościoła, ja po prostu oddzielam wiarę od instytucji. Krytykuję pewne zachowania organizacji kościelnej i jej hierarchów. Wielokrotnie słyszałam od kobiet, że są rozczarowanie tym, że Kościół nie zawsze łączy ludzi, nie akceptuje, często nie jest tolerancyjny. Padały konkretne przykłady.

Dzisiaj grzeje: 1. W końcu stało się, klamka zapadła. Od jutra tysiące rodzin straci pieniądze na dzieci

2. 20 lat temu Ivan Komarenko był na szczycie. Smutny upadek, wiemy czym się dziś zajmuje

3. W popularnym serze wykryto listerię i gronkowce. GIS ostrzega, aby go nie jeść, jest niebezpieczny dla zdrowia

Jeśli młodzi ludzie angażowali się w działania związane z tolerancją np. wobec dzieci mających problem z określeniem swojej orientacji seksualnej, nie spotykali się ze wsparciem Kościoła. Wszyscy powinni być równi wobec prawa, również księża - mówiła Małgorzata Trzaskowska.

Choć Rafał Trzaskowski nie wygrał wyborów prezydenckich, jego żona deklaruje, że nie porzuci planów dotyczących działalności społecznej na rzecz kobiet. Wywiad w "Wysokich Obcasach" pokazał, że niedoszła pierwsza dama jest osobą szczerą i nie boi się wyrażać własnego zdania. Zapytana przez dziennikarza otwarcie wyjawiła to, co myśli. Żałujecie, że Rafał Trzaskowski nie wygrał wyborów?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przed chwilą Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się jeszcze dzisiaj
  2. Pilne informacje w sprawie reprezentacji Polski. Ich rywale odmówili spotkania, nie chcą przylatywać do naszego kraju
  3. Polsat nie ma litości dla TVP i TVN. Wieczorem pokaże megahit, miliony zasiądą przed telewizorami
  4. W końcu stało się, klamka zapadła. Od jutra tysiące rodzin straci pieniądze na dzieci
  5. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Wypaliła prawdę o tragedii uczestników, nie mieści się w głowie
  6. Uwaga, już się zaczęło. Rusza rejestracja o bony turystyczne
  7. Lidl na półki rzuci absolutny hit sezonu. Znamy już ceny
  8. Szymon odpalił grilla z Lidla na balkonie. Nie mógł przewidzieć jednej rzeczy, wystarczyło kilkanaście minut
  9. Andrzej Duda przyłapany. Myślał, że nikt nie widzi, co robi przed swoją willą w Krakowie

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News