Bardzo mocne słowa o Małgorzacie Trzaskowskiej. Gwiazda TVP zwróciła uwagę na jeden szczegół, który wszystkim umknął

Bardzo mocne słowa o Małgorzacie Trzaskowskiej. Gwiazda TVP zwróciła uwagę na jeden szczegół, który wszystkim umknął Źródło: Jakub Kaminski/East News

Małgorzata Trzaskowska była jednym z tematów rozmowy w "Poranku powyborczym" emitowanym przez Wirtualną Polskę. Gwiazda TVP nie kryła się ze swoją krytyką - fani wytkną jej zaskakujące słowa, które padły na antenie? Wcześniej nikt nie zwrócił uwagi na ten szczegół.

Małgorzata Trzaskowska będzie rozczarowana słowami gwiazdy TVP? Żona Rafała Trzaskowskiego została wypunktowana, powinna wziąć sobie te słowa do serca?

Producentka nie zostawiła suchej nitki. Małgorzata Trzaskowska powinna zmienić wizerunek?

Producentka i scenarzystka filmowa, Ilona Łepkowska, surowo oceniła kampanię wyborczą Rafała Trzaskowskiego. Przy okazji "oberwało się" też jego żonie. Scenarzystka "M jak miłość" oceniła, że jego kampania nie była dobra i została "położona". Rafał Trzaskowski na spotkaniach poruszał różne tematy i pośrednio chwalił rządy PiS-u, szczególnie dotyczące pomocy socjalnej. Według Ilony Łepkowskiej "sam nie zaproponował niczego". Producentka była też bezlitosna w temacie Małgorzaty Trzaskowskiej.

- Trzaskowska w kampanii mogła jeździć w balerinkach i t-shirtach. I tak samo ubrała się na wieczór wyborczy. Myślę, że wiele osób z prowincji, oglądając ją, przyznało: no kurczę, ona się nie uczesała nawet dokładnie, te włosy niespięte, jak ona wygląda, my potrzebujemy kogoś eleganckiego jak prezydentowa Dudowa, prawda? - mówiła z nieukrywaną szczerością Ilona Łepkowska.

Ilona Łepkowska surowo punktuje kampanię

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ilona Łepkowska powiedziała, że na wiecu w Pułtusku Agata Kornhauser Duda była elegancko ubrana, uczesana i to jest wizerunek pierwszej damy, który chciałaby widzieć większość społeczeństwa. Z kolei porównując żonę prezydenta do Małgorzaty Trzaskowskiej, to kompletnie dwie inne stylizacje. Jedna poważna i elegancka, druga bardzo casualowa i luźna.

Dzisiaj grzeje: 1. Donald Tusk w końcu skomentował wynik wyborów. Jego słowa na długo zapadną w pamięć

2. Specjaliści ostrzegają. Na rynku pojawia się coraz więcej fałszywych leków, nie dajcie się oszukać

Producentka zwróciła też uwagę na niezrozumiałe obietnice męża Małgorzaty Trzaskowskiej - np. nieskonkretyzowane centra aktywności lokalnej. Ilona Łepkowska pochwaliła jednak przeciwnika Andrzeja Dudy za przekonania, że nie będzie nikogo dzielić i będzie prezydentem wszystkich. Mimo wszystko Polacy nadal są podzieleni, a producentka stwierdziła, że opozycja nie rozumie "Polski prowincjonalnej".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polska gwiazda niespodziewanie ogłosiła zakończenie kariery? Kibice przecierają oczy ze zdumienia
  2. Mamy nagranie, trwa 3 minuty i widać na nim wszystko. Zaczął kroić kapustę, po chwili miał gotową najlepszą surówkę świata
  3. Klientka cukierni myślała, że zapłaci 2 zł. Kwota zwaliła ją z nóg, przesada?
  4. Wszyscy w siedzibie TVN mówią tyko o Justynie Pochanke. Zdradzili powód jej odejścia
  5. GIF pilnie wycofał popularny produkt. Miliony Polaków używało go w sezonie
  6. Czy słowa Agaty Dudy miały „drugie dno”? Niepokojąca informacja krąży po internecie, ludzie moją wątpliwości

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News