Żona Rafała Trzaskowskiego powiedziała całą prawdę po wyborach. Jej słowa podbijają sieć

Żona Rafała Trzaskowskiego powiedziała całą prawdę po wyborach. Jej słowa podbijają sieć Źródło: Jakub Kaminski East News

Małgorzata Trzaskowska zabrała głos po raz pierwszy od ogłoszenia pierwszych informacji dotyczących wyników wyborów prezydenckich 2020. Przed kilkoma minutami na jej profilu w mediach społecznościowych pojawił się oficjalny komentarz. Napisane przez nią słowa podbijają sieć. Żeńska część elektoratu Rafała Trzaskowskiego nie szczędzi jej ciepłych słów.

Małgorzata Trzaskowska przez cały okres kampanii wyborczej aktywnie działała u boku swojego męża, Rafała Trzaskowskiego. Niedoszła pierwsza dama kreowała się na rzeczniczkę kobiet i zapewniała, że będzie aktywnie działała na rzecz Polek. Niedawno podzieliła się także konkretnym rozwiązaniem, które miałoby odmienić życie polskich matek. Mowa o dodatku rekompensacyjnym, który miałby zapewnić podwyżkę emerytur dla pań, które poświęciły się macierzyństwu. Każde wychowane dziecko byłoby równoznaczne z dodatkowymi 200 zł. Pomysł ten przypadł do gustu wielu wyborcom Rafała Trzaskowskiego.

Małgorzata Trzaskowska zabrała głos w sprawie wyborów

- Kobieta jest zawsze gotowa do poświęceń dla dobra innych. Często kosztem swojej kariery, wolności, swoich marzeń, a nawet swoich praw. Jest wiele wspaniałych, energicznych kobiet, które łączą macierzyństwo i pracę. To ogromny wysiłek. Ale są też kobiety, które poświęciły swoje kariery dla rodziny. I jedne i drugie zasługują na szacunek i godne życie - mówiła Małgorzata Trzaskowska przed kilkoma dniami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

W mediach społecznościowych żony Rafała Trzaskowskiego pojawił się dziś kolaż zdjęć, który dokumentuje jej ostatnie spotkania z wyborcami małżonka. Niedoszła pierwsza dama pozuje do fotografii z Polkami z wielu obszarów kraju. Na każdej z nich widać uśmiechy i gesty świadczące o solidarności. W podpisie do albumu można przeczytać podziękowania z oddane głosy oraz obietnice na przyszłość.

- Jeszcze raz pragnę podziękować za Waszą mobilizację i za wszystkie głosy oddane na Rafała. Szczególnie dziękuję wszystkim kobietom, które nie bały się wziąć sprawy w swoje ręce. Mówiłam o tym wcześniej i powiem to raz jeszcze – razem mamy super moc! Widziałam to na każdym ze spotkań, które odbyłam w ciągu tych ostatnich dwóch tygodni. Tej energii nie można teraz zmarnować. Dlatego będę dalej działać i angażować się w sprawy kobiet w Polsce. Szczegóły wkrótce, ale jedno jest pewne już teraz: w nas jest siła - napisała Małgorzata Trzaskowska na swoim koncie w serwisie Instagram.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Sąd Najwyższy wydał oświadczenie ws. wyborów

2. Wystarczyła chwila nieuwagi. Roczny chłopczyk wypadł z okna na 4 piętrze bloku.

Jakie są konkretne plany żony Rafała Trzaskowskiego? Tego jeszcze nie wiemy. Wszystko wskazuje jednak na to, że kobieta, która podczas ostatnich tygodni stała się inspiracją dla wielu Polek, nie zamierza znikać ze sceny politycznej. Na ten moment pozostaje czekać na dalsze informacje z jej strony. Komentarze, które pojawiły się pod zdjęciami, są jednoznaczne - wiele osób dziękuje Małgorzacie Trzaskowskiej i wyraża żal po tym, jak potoczyły się losy naszego kraju. Zgadzacie się z nimi?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Żyła został zastąpiony przez nowego mężczyznę? Jego była żona pokazała zdjęcie, które sugeruje bardzo wiele (FOTO)
  2. Najlepsza od wielu lat wiadomość z polskich lasów. Elżbieta i Tomasz przekazali piorunujące wieści
  3. Ujawniono ostatnie chwile aktorki serialu na TVP. Smutne doniesienia, wystarczyło jej sił tylko na jedną rzecz
  4. Były polityk PiS ugodził śmiertelnie nożem swoją żonę. Nie pójdzie do więzienia
  5. Dramat po weselu w Polsce. 19 osób w ciężkim stanie
  6. Hanna Lis skomentowała wyniki wyborów. Gwiazda w mocnych słowach o Szymonie Hołowni i Władysławie Kosiniaku-Kamyszu

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News