Socha we łzach przekazała Lewandowskiej komunikat. Gwiazda Polsatu jest skrajnie wyczerpana

Socha we łzach przekazała Lewandowskiej komunikat. Gwiazda Polsatu jest skrajnie wyczerpana Źródło: instagram/malgosia_socha

Małgorzata Socha na Instagramie zamieściła relację, gdzie zapłakana pozdrawia Annę Lewandowską.

Małgorzata Socha znana z seriali takich jak „Na Wspólnej” czy „BrzydUla” od dłuższego czasu bryluje na Instagramie. Aktorka ma już ponad 600 tysięcy obserwacji i blisko 560 postów. 39-latka nierzadko wrzuca zdjęcia ze swoimi dziećmi, dzięki czemu stała się ulubienicą młodych mam.

Socha aktywnie relacjonuje swoje życie na instastory. Ostatnio pojawiło się na nim nagranie ze skrajnie wyczerpaną Małgorzatą.

Małgorzata Socha płacze ze zmęczenia

Aktorka jakiś czas temu wybrała się na obóz sportowy Anny Lewandowskiej. Wygląda na to, że złapała sportowego bakcyla i ani trochę nie odpuszcza treningów.

- Miało być tak łatwo i przyjemnie, wakacje all inclusive, Turcja, a tu zawsze pod górkę. Jak nie bieganie to rower - opowiada Socha w swojej relacji na Instagramie.

Na nagraniu widać, że 39-latka jest wyczerpana, ale nie przerywa ćwiczeń nawet na chwilę.

- No nic kochani, zawsze się dam wkopać. Ania ja ciebie pozdrawiam. Widzisz, z tobą pod górkę, rowerem pod górkę - po czym po chwili dodaje cała we łzach - dlaczego nigdy z górki?!

Czyżby aktorkę zaczęły męczyć już ciężkie treningi? Czy jednak mimo trudności zaciska zęby i ćwiczy dalej?

Socha na obozach treningowych Lewandowskiej

W lutym 2019 roku Małgorzata Socha wybrała się na drugi obóz treningowy z Anną Lewandowską. Tam aktorka musiała biegać nawet na śniegu!

- Wszystko mnie boli, mało tego jestem na porannym rozruchu! Ledwo człapię nogami, ale człapie. Ostatnie okrążenie i to będzie koniec! - relacjonowała Socha podczas porannego biegu. Po chwili pokazała krzyczącą na nią przez megafon Annę Lewandowską.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małgorzata Socha - kariera

39-letnia aktorka znana jest głównie z ról serialowych. Jest absolwentką Akademii Teatralnej w Krakowie którą skończyła w 2003 roku. Zadebiutowała w tytułowej roli Teatru Telewizji w spektaklu "Anka" .

Karierę w serialach zaczęła od "Złotopolskich" w 1998 roku w których grała z przerwami do 2003 roku. Od 2007 roku oglądać ją można w serialu "Na Wspólnej" gdzie odgrywa rolę Zuzanny Hoffer. Wystąpiła również w kilku filmach na srebrnym ekranie.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Gdzie pracuje Marta Kaczyńska? Prawda może was wprawić w osłupienie
  4. Ile lat ma żona Zenka Martyniuka? Wygląda tak świetnie, aż trudno uwierzyć, że jest od niego starsza!
  5. Anna Dymna przegrała walkę z nałogiem. Po 14 latach wraca na złą drogę
  6. To, co Oliwia Bieniuk powiedziała o zmarłej mamie rozrywa serce. Córka Anny Przybylskiej przeżywa teraz ciężkie chwile

Źródło: Instagram

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News