Małgorzata Socha przechodzi teraz bardzo trudny okres w swoim życiu. Bez wątpienia będzie potrzebowała ogromnej ilości wsparcia ze strony swoich najbliższych. W jej życiu wydarzyła się prawdziwa tragedia.

Małgorzata Socha powinna teraz bardzo dbać o siebie i jak najbardziej unikać stresu. Aktorka już niedługo po raz trzeci zostanie matką. Niestety spotkała ją straszliwa tragedia, której nikt nie mógł przewidzieć, ani jej zapobiec. Aktorka straciła jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Jest to dla niej potworna strata, z której nie prędko uda się jej otrząsnąć.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Wellman i Prokop nie wytrzymali! Burzliwa dyskusja w DDTVN

Małgorzata Socha: nieoczekiwana śmierć

Aktorka występuje w serialu „Przyjaciółki”, który emitowany jest na antenie TVN. To właśnie producenci tego serialu poinformowali w nekrologu o śmierci ukochanego ojca Sochy. Mężczyzna od lat zmagał się z chorobą, jednak jego śmierć była zaskoczeniem dla wszystkich.

 – Odszedł Tata Małgosi Sochy. Małgosiu jesteśmy z Tobą. Przyjaciele Akson Studio ekipa serialu ‚Przyjaciółki’ – czytamy w nekrologu.

Ojciec aktorki cierpiał na Alzheimera. Małgorzata Socha przyznaje, że z powodu choroby opieka nad ojcem nie należała do najłatwiejszych. Momentami kontakt z nim był bardzo utrudniony, mimo to aktorka starała się zapewnić mu jak najlepsze warunki.

 – Jego umysł, jego mózg jest w coraz gorszej kondycji. To jest dla nas najważniejsze, że on jest. Staramy się mu zapewnić jak najlepsze warunki. Przede wszystkim, żeby był z nami, był w domu i czuł się kochany, bo najważniejsze dla tych osób jest to, by czuły się bezpieczne i żeby czuły się kochane – mówiła aktorka.

Śmierć rodzica zawsze jest ogromną tragedią dla dzieci. Tym bardziej teraz, gdy aktorka jest w ciąży. Bardzo ubolewa nad tym, że jej dziecko nie będzie mogło już poznać swojego dziadka. Opiekę nad mężczyzną przejęła matka aktorki, która robiła wszystko, co w jej mocy, aby Panu Jerzemu niczego nie brakowało.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z ministrem PiS? Leży w szpitalu, nie może mówić
  2. Nie żyje kluczowy świadek ws. Komendy. Śmierć w tajemniczych okolicznościach
  3. Nie wybaczą Marcie Kaczyńskiej. „Epatuje golizną!”

Aktorzy "Świata według Kiepskich", których już z nami nie ma [ZDJĘCIA]


Dlaczego to zrobiły? 14 gwiazd, które odebrały sobie życie [ZDJĘCIA]

źródło: pomponik.pl