Małgorzata Socha sfotografowana bez makijażu. Nadal jest taka ładna? (FOTO)

Małgorzata Socha sfotografowana bez makijażu. Nadal jest taka ładna? (FOTO) Źródło: instagram/malgosia_socha/

Małgorzata Socha wykazała się dystansem do siebie i opublikowała zdjęcie bez grama makijażu. Aktorka zaprezentowała się w pełni naturalnej okazałości. Na reakcję nie trzeba było długo czekać, ponieważ internauci pospieszyli z komentarzami na temat jej wyglądu.

Małgorzata Socha zaledwie kilkanaście godzin temu opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, do którego zapozowała zupełnie bez makijażu. 39-latka pokazała, że ma nie tylko dystans do siebie, ale również, że w pełni akceptuje to, jak wygląda w naturalnej odsłonie. Internauci byli bardzo zaskoczeni, bowiem celebrytki niechętnie pokazują się bez makijażu. Dlatego też nie mogli się powstrzymać i chwile po zamieszczeniu fotografii zaczęli szeroko komentować, czy wygląda lepiej, czy może gorzej. 

Małgorzata Socha w naturalnej odsłonie 

Lubiana aktorka zaprezentowała się w sieci zupełnie bez makijażu. Socha opublikowała zdjęcie, za pomocą którego pochwaliła się swoim nowym autem - JAGUAR F‑PACE. 39-latka w subtelny sposób, nawiązując do pogody, pokazała swoim obserwatorom, czym od teraz będzie jeździć.  

Oczywiście nie tylko luksusowy samochód zwrócił uwagę internautów. Nie ulega wątpliwościom, że to on był szeroko komentowany, ale nie zabrakło również opinii na temat jej wyglądu. Socha zdecydowała się na bardzo odważny krok pokazując się bez grama makijażu, co niekoniecznie mogło zostać dobrze odebrane.  

Socha bez makijażu straszy czy zachwyca?  

Internauci zawsze starają się być ekspertami w każdej dziedzinie i zabrać głos na każdy temat. Nieważne, czy poruszana kwestia tyczy się kariery, samochodu czy makijażu i wyglądu ogólnego - obserwatorzy gwiazd zawsze wiedzą najlepiej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na szczęście Socha nie musi martwić się o opinię swoich "ekspertów", ponieważ były one naprawdę pochlebne. Pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których komplementowano Sochę za jej naturalny wygląd, który zachwyca. 

- "Piekna jak zawsze", "Śliczna pozdrawiam", "Cudownie", "Świetne zdjęcia... Jesteś piękna... Również życzę miłego popołudnia", "Mega samochód i Piękna Pani Małgosia" - to tylko niektóre z licznych komentarzy, jakie pojawiły się po zdjęciem. 

instagram/malgosia_socha/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Kingi Rusin! Gwiazda TVN totalnie się wtedy załamała. Jej wyznanie doprowadzi was do płaczu 
  2. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  3. Koszmarne informacje Polsatu. Helikopter rozbił się na skoczni narciarskiej
  4. Szok w programie Jaworowicz. Policja przerwała nagranie i zatrzymała skazanego za pedofilię
  5. Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater
  6. Polska spłynie, jasnowidz wzbudził strach. Jackowski przekazał Polakom okrutną treść wizji

Źródło: JASTRZABPOST

Następny artykuł