Małgorzata Socha pokazała swoją mamę. Pani Bożenka wygląda jak prawdziwa dama (Zdjęcia)

Małgorzata Socha pokazała swoją mamę. Pani Bożenka wygląda jak prawdziwa dama (Zdjęcia) Źródło: youtube.com/JastrzabPost

Małgorzata Socha postanowiła pokazać swoją mamę w niezwykłej sesji zdjęciowej, która poruszyła sercami fanów. Wiadomo już, po kim piękna artystka odziedziczyła wyczucie stylu i urodę. Pani Bożena jest bowiem prawdziwą damą.

Małgorzata Socha i jej mama podbijają serca internautów. Atrakcyjna aktorka, wraz z członkiem swojej najbliższej rodziny zdecydowała się wziąć udział w niezwykłej sesji zdjęciowej, w której promują biżuterię marki Apart. Jak się okazuje, mama aktorki jest prawdziwą damą, której urodę można porównywać chociażby do Jolanty Kwaśniewskiej. Takiego stylu i klasy może pozazdrościć każdy.

Małgorzata Socha przyćmiona przez urodę mamy. Niesamowite zdjęcia

Socha wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że jej mama jest jedną z najważniejszych osób w jej życiu. To właśnie rodzicielka artystki przekazała jej najważniejsze wzorce, które pozwoliły w przyszłości być dobrą żoną i matką.

- Może to dlatego, że tak jestem wychowana. Moja mama zawsze nas stawiała na pierwszym miejscu i to procentuje w życiu. Ja nie mam żadnych deficytów miłości, niczego nie muszę sobie rekompensować. Dlatego jestem taka, jaka jestem, i to buduje człowieka na start w dorosłość - mówiła w wywiadzie gwiazda

Teraz, matka i córka zdecydowały się na wspólne zdjęcia, które olśniewają klasą i wielkim stylem prezentowanym zarówno przez aktorkę, jak i piękną mamę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bożena Socha i córka promują rodzinne wartości

Powodem sesji dla Apartu jest nadchodzący dzień matki. Te wyjątkowe święto sprawiło, że firma produkująca biżuterię zdecydowała się na wypuszczenie niesamowitych produktów, które będą idealnym prezentem na ten niezwykle radosny i uroczysty dzień. Twarzami tej kampanii zostały popularna aktorka i jej mama.

Na zdjęciach możemy zauważyć, jak dwie panie dążą się wzajemnym rozumieniem, czułością i jak głębokie są ich relacje. Internauci na różnych portalach już teraz wyrażają swój podziw i piszą, że wiadomo już, skąd wzięła się tak niezwykła uroda artystki znanej z występowania w "Przyjaciółkach". Niektórzy mówią także, że szkoda, że sama mama Sochy nie zdecydowała się w młodości na karierę aktorską, gdyż z takim wyglądem mogłaby być prawdziwą gwiazdą dawnego kina.

fot. materiały reklamowe firmy Apart

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Okropna i druzgocąca tragedia w życiu Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz TVP stracił najważniejszą osobę w swoim życiu
  2. To, co zrobiła Marta Kaczyńska po porodzie przekroczyło wszelkie ludzkie granice! Niewiele Polek zdobyłoby się na coś takiego. Będziecie w szoku!
  3. Prorok z zagranicy przeraził Polaków. Zapowiada nagłą zagładę milionów ludzi, wkrótce ma wydarzyć się najgorsze
  4. Nadchodzi prawdziwa groza. Nawet tragedie i katastrofy z wizji Jackowskiego są mniej przerażające
  5. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj
  6. Potężne trzęsienie ziemi!

Źródło: Viva

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News