Wszyscy zaczęli przecierać oczy. Nagle do lokalu wyborczego weszła Małgorzata Socha tak jak ją stworzył Bóg (FOTO)

Wszyscy zaczęli przecierać oczy. Nagle do lokalu wyborczego weszła Małgorzata Socha tak jak ją stworzył Bóg (FOTO) Źródło: instagram/malgosia_socha/

Małgorzata Socha pojawiła się w lokalu wyborczym, by oddać swój głos. Nikogo nie zdziwiłby ten fakt, gdyby nie to, jak aktorka się zaprezentowała. 39-latka pokazała się dosłownie tak, jak stworzył ją Bóg. Wszyscy od razu zaczęli komentować jej wygląd.

Małgorzata Socha, tak jak miliony innych osób, oddała dzisiaj swój głos w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Aktorka, podobnie jak wiele celebrytów, pochwaliła się tym w mediach społecznościowych, jednocześnie zachęcając wszystkich do wzięcia udziału w głosowaniu. Nagle wokół jej osoby wybuchło ogromne poruszenie, bowiem aktorka w lokalu wyborczym zjawiła się w niecodziennym wydaniu. 

Małgorzata Socha na wyborach wzbudziła duże zainteresowanie

39-letnia aktorka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, które wykonała tuż po tym, jak oddała swój głos w wyborach do PE. Małgorzata Socha pozując do fotografii umieściła w tle urnę, w której już znajdowało się kilka głosów. Dodała również krótki opis.  

- Warto rano wstawać! Ja już zagłosowałam, a Wy? Pięknego dnia, Kochani - napisała.  

Nie byłoby w tym nic dziwnego, w końcu od rana dziesiątki gwiazd zamieszcza w sieci podobne zdjęcia, gdyby nie jeden szczegół. Tego, jak Małgosia pojawiła się w lokalu, nie w sposób było nie zauważyć.  

Socha pokazuje się tak, jak stworzył ją Bóg. Internauci komentują 

Małgorzata Socha pojawiła się na głosowaniu w zupełnie naturalnej wersji. Aktorka nie miała wówczas na sobie ani grama makijażu, co mogło wynikać, jak sama wspomniała, z wczesnej pobudki. To już któryś raz, jak 39-latka pokazuje się bez produktów upiększających na twarzy, jednak za każdym razem wywołuje takie samo poruszenie wśród internautów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internauci, tak jak w poprzednich przypadkach, zaczęli zachwycać się jej naturalnym pięknem. Pojawiła się cała masa komplementów, ale i odpowiedzi na zadane przez Sochę pytanie.  

- Piękna, naturalna o poranku - stwierdza internautka. 

- Też już jestem po głosowaniu - odpowiada kolejna.  

- Zagłosowałam. Jak ja Panią lubię... Jest Pani taka naturalna... Uwielbiam - stwierdziła inna. 

- W makijażu czy bez, i tak jest Pani piękna - pochwaliła następna.

J

instagram/malgosia_socha/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Dominice Gwit puściły wszystkie hamulce! Nikt nie sądził, że może zrobić coś TAKIEGO! Fani nie mogą dojść do siebie po tym, co pokazała
  2. Barbara Kurdej-Szatan ZDEMOLOWAŁA studio nagrań. Powód jest tak absurdalny, że aż wstyd mówić o tym głośno. Będziecie w szoku!
  3. Afera wokół żony Sławomira na festiwalu Polsatu. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia, ona wystąpiła bez bluzki?!
  4. Gościom opadły szczęki. Nagle na wesele wparowała Magda Gessler i zrobiła niezłe show, nagranie hitem sieci
  5. Gwiazda „Big Brothera” znaleziona martwa w domu. Do dziś nie wyjaśniono jej tajemniczej śmierci
  6. Prawie rok po śmierci Kory na jaw wychodzą okropne szczegóły. Nie tak wyobrażali sobie ostatnie pożegnanie

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News