O takiej kuchni marzy każda kobieta. Małgorzata Socha pokazała swoje mieszkanie

O takiej kuchni marzy każda kobieta. Małgorzata Socha pokazała swoje mieszkanie

Małgorzata Socha jest gwiazdą nie tylko polskich filmów i seriali, ale i mediów społecznościowych. Kobieta często dzieli się ujęciami ze swojego życia, a tym razem zdecydowała się na pokazanie obserwującym swojego mieszkania. 

Małgorzata Socha jest od pewnego czasu kojarzona z urządzeniem wnętrz. Programy tego typu stały się ostatnio bardzo popularne, dlatego znana aktorka zdecydowała się na poprowadzenie własnego cyklu o podobnej tematyce. Do tej pory nikt spoza grona bliskich znajomych nie wiedział, jak wygląda mieszkanie samej aktorki. Ostatnio zdecydowała się ona pokazać swoim fanom miejsce, w którym sama spędza najwięcej czasu. Od pewnego czasu w popularnym paśmie porannym TVN-u "Dzień Dobry TVN" oglądać możemy "No to ładnie!", jej własny segment programu dotyczący przemian, jakie przeprowadza w mieszkaniach widzów DDTVN. Nie jest to jednak produkcja porównywalna choćby do rewolucji Doroty Szelągowskiej, bowiem zajmuje się tylko pojedynczymi pokojami, mimo to zmiany robią równie wielkie wrażenie.

Małgorzata Socha pokazała mieszkanie

Na koncie jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich celebrytek w ostatnim czasie pojawiło się mnóstwo zdjęć przedstawiających jej miejsce zamieszkania, dzięki czemu możemy wyobrazić sobie pełny obraz jej domu. Trzeba przyznać, że jest on wystrojony w pięknym stylu, przypominając najlepsze przemiany, których dokonuje ona w swojej serii. Uwagę zwraca praktycznie każdy pokój, jaki został przedstawiony na zdjęciach, które znalazły się na profilu polskiej gwiazdy. Fani zwracają uwagę na każdy z przedstawionych pokoi, chwaląc walory estetyczne i perfekcyjne urządzenie całego mieszkania. Aktorka potwierdziła raz jeszcze, że zna się na tym, czego dokonuje również w mieszkaniach widzów TVN-u. Warto zwrócić uwagę między innymi na kuchnię, której wystrojem pochwaliła się Małgorzata Socha. Jest ona urządzona w jasnych barwach, znajduje się w niej mnóstwo kwiatów, świec i innych ozdób, a aktorka zdjęcia tej właśnie części mieszkania zamieszcza w swoich mediach społecznościowych wyjątkowo często. Nic dziwnego – taką kuchnię chciałaby mieć w swoim domu każda kobieta. Trzeba przyznać aktorce, że jej pomysł na własne mieszkanie był wyjątkowo trafny.
DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ Wrażenie robi jednak nie tylko kuchnia Małgorzaty Sochy. Postanowiła ona również pochwalić się zdjęciami między innymi z łazienki czy pokoju dzieci. Patrząc na przedstawiony wystrój trzeba przyznać, że aktorka doskonale radzi sobie nie tylko z pomaganiem w urządzaniu mieszkań widzów, ale także z utrzymaniem estetyki we własnym domu. Kolejne przemiany mieszkań organizowane przez Sochę dalej ukazują się w "Dzień Dobry TVN". Seria trwa już od niemal dwóch lat i cieszy się dużym zainteresowaniem widzów, którzy z przyjemnością i wielkim uznaniem dla prowadzącej serię gwiazdy obserwują wprowadzone przez nią zmiany. Kuchnia Małgorzaty Sochy Fot. Instagram.com/malgosia_socha Kuchnia Małgorzaty Sochy Fot. Instagram.com/malgosia_sochaZOBACZ TAKŻE:
  1. Koszmar gwiazdy Dzień Dobry TVN w sylwestra! Współczujemy
  2. Pytanie dziennikarza DDTVN przejdzie do historii! Beacie Kozidrak aż odebrało mowę
  3. Kinga Rusin zaskoczyła stylizacją przed studiem DDTVN. Co na siebie włożyła?
  4. Przyjaciel Karoliny Wajdy popełnił przerażające samobójstwo na jej oczach
  5. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Wirtualna Polska  Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News