Małgorzata Socha zdjęcie mąż
Instagram malgosia_socha
Joanna Szwalikowska - 30 Września 2020

Małgorzata Socha pokazała męża. Wyjątkowo rzadko dzieli się prywatnymi zdjęciami, fani zachwyceni

Małgorzata Socha to jedna z gwiazd, które dość rzadko dzielą się zdjęciami ze swojego życia prywatnego. Większość jej postów dotyczy pracy, różnych projektów czy po prostu jest na nich sama. Tym razem pochwaliła się jednak zdjęciem wyjątkowego człowieka w swoim życiu, czyli męża. Fani są zachwyceni tym, co miała do pokazania.

Małgorzata Socha od kilku lat bardzo intensywnie pracuje, podejmując się kolejnych współprac. Angażuje się zarówno w kampanie reklamowe, produkcje filmowe oraz serialowe. Za pośrednictwem Instagrama zdradza fanom rąbka tajemnicy na temat swojego życia zawodowego czy efektów diety. Zdecydowanie rzadziej dzieli się jednak życiem prywatnym. Tym razem miała ku temu wyjątkową okazję.

TVN, Dorota Gardias jest w ciężkim stanieDorota Gardias w bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala. Mamy oficjalny komunikat TVNCzytaj dalej

Małgorzata Socha pokazała zdjęcie swojego męża. Fani są zachwyceni

Małgorzata Socha nie zapomniała o obchodzonym dzisiaj Dniu Chłopaka. To właśnie ta okazja stała się dla niej impulsem do opublikowania zdjęcia, na którym znalazł się jej mąż razem z ukochanym synkiem. Aktorka bardzo docenia to, że w jej życiu znaleźli się tak wspaniali chłopcy.

Aktorka wzięła ślub z Krzysztofem Wiśniewskim już dwanaście lat temu. Para poznała się jednak lata wcześniej, w dodatku w okolicznościach niczym z komedii romantycznej. 16-letnia wówczas Małgosia była na wakacjach razem z rodzicami nad morzem. W czasie pobytu na plaży w Darłówku poznała ratownika, który od razu wpadł w zauroczenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Na początku kontaktowali się ze sobą głównie telefonicznie. Socha mieszkała wówczas w Warszawie, z kolei ratownik w Pile. Jak opowiadała w jednym z archiwalnych wywiadów aktorka, Krzysztof miał wydzwaniać do niej z budek telefonicznych, wiedząc dokładnie, które z nich się zacinają, dzięki czemu rozmowa może trwał dłużej.

Czas studiów sprawił, że oboje skupili się na sobie oraz nauce, jednak po ich ukończeniu Krzysztof ruszył do Warszawy za ukochaną. Dali sobie jeszcze jedną szansę. Aktorka postanowiła podjąć radykalny krok i postawić wszystko na jeną kartę. Jak widać, opłaciło się.

- Czułam, że jeśli nie weźmiemy ślubu, to się rozstaniemy. Nie chciałam już dłużej żyć w niezobowiązującym związku. Powiedziałam stanowczo: "Chcę być twoją żoną". Chyba potrzebował takiego impulsu - opowiadała.

Dzisiaj grzeje:

1. Wielu Polaków go uwielbiało, przykre wiadomości obiegły Polskę. Nie żyje Stanisław

2. Koszmar z marca powraca. 5 października znowu wszystko się zacznie. Smutne doniesienia z zagranicy

3. Pogrążony w żałobie Michał Wiśniewski informuje o pogrzebie. Stracił kochaną osobę, ogromny dramat

Dzisiaj para jest szczęśliwym małżeństwem, które doczekało się trójki dzieci. Gwiazda trzyma swoje życie rodzinne jednak z dala od mediów i nie pokazuje często zdjęć swoich najbliższych. Tym razem, z okazji Dnia Chłopaka, opublikowała jednak zdjęcie swoich ukochanych mężczyzn.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emerycie, wiemy, o ile może wzrosnąć twoje świadczenie. Najubożsi będą załamani
  2. Dramat kadrowicza. Był blisko transferu życia, ale wojna mu wszystko zabrała
  3. Groza w miejscu zamieszkania Krzysztofa Jackowskiego. Pilna ewakuacja, realne zagrożenie życia
  4. Już od jutra Polacy zapłacą więcej. Setki tysięcy osób jest nieświadomych szybkiej zmiany
  5. TVN alarmuje, wydano żółte ostrzeżenia. Niebezpieczna sytuacja dla wielu Polaków
  6. Zdecydowali karać nie tylko za kominki. Za grillowanie i koszenie trawy też grożą ogromne mandaty

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News