Tak szczera Małgorzata Socha jeszcze nie była. Wyznała, co mówią do niej dzieci po powrocie z pracy, 4 słowa rozrywają serce

Tak szczera Małgorzata Socha jeszcze nie była. Wyznała, co mówią do niej dzieci po powrocie z pracy, 4 słowa rozrywają serce Źródło: youtube.com/kinoholicy

Małgorzata Socha poruszyła swoich fanów. Gwiazda telewizji i filmu udzieliła szczerego wywiadu, w trakcie którego podzieliła się szczegółami swojego życia prywatnego. Aktorka zdecydowała się na szczere wyznanie w sprawie tego, co mówią jej dzieci, kiedy ta wraca z pracy. Te słowa potrafią rozerwać serce.

Małgorzata Socha, która jest w trakcie promocji swojego najnowszego filmu - "Jak poślubić milionera?" zdecydowała się na udzielenie bardzo osobistego wywiadu. Wśród kwestii, które poruszała artystka, nie zabrakło wspomnienia swoich dzieci, które mają dla gwiazdy szczególne znaczenie. To, co mówią dzieci artystki, kiedy ta wraca z domu, jest naprawdę poruszające.

Małgorzata Socha o rodzinie. Ważne słowa aktorki

Socha, która łączy pracę zawodową z wychowaniem dzieci i byciem żoną przyznała, że ze względu na mnogość swoich obowiązków odczuwa czasami chwile zwątpienia i niepewności. Na szczęście gwiazda może liczyć na swoich najbliższych.

- Jestem mamą, żoną i aktorką. Mam mnóstwo obowiązków i nie zawsze umiem wszystko ze sobą pogodzić. To powoduje, że czasem czuję bezsilność. Na szczęście, wiem, że mam obok siebie bliskich, którzy w takich momentach mnie przytulą, pocieszą i powiedzą, że razem damy radę. To daje mi siłę. Wiem, że nie jestem z tym wszystkim sama. Nawet gdy sobie trochę pochlipię, to potem ocieram łzy i biorę się w garść. Te chwile zwątpienia trwają u mnie krótko. Wychodzę z założenia, że im częściej sobie na nie pozwalasz, tym częściej one wracają. Dlatego odganiam od siebie złe myśli. Pewnie wynika to też z tego, że czuję ogromną odpowiedzialność - zarówno jeśli chodzi o pracę, jak i moje dzieci. To sprowadza mnie do pionu i powoduje, że szybko się podnoszę, działam i nie koncentruję się na problemach - mówi artystka.

Jak sama przyznaje, jej droga zawodowa bardzo często przecina się z życiem prywatnym. Gdy wraca do domu w makijażu scenicznym, jej dzieci mają do niej tylko jedną prośbę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poruszające słowa dzieci Sochy

Okazuje się, że dzieci aktorki wiedzą, jak dużym obciążeniem jest dla ich mamy występowanie przed kamerami. Kiedy widzą ją w makijażu i zmęczoną proszą o to, aby zmyła makijaż, tak aby mogła znowu być "ich".

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka zapukała do sąsiada i prosiła o obierki z ziemniaków. Gdy poznał jej powód prawie zemdlał

2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

- Gdy wracam do domu umalowana prosto z planu zdjęciowego, to dzieci mówią mi: "mamo, bądź taka nasza". Coś w tym jest. Najlepiej czuję się, gdy jestem w domu w dresie i bez makijażu. W takim wydaniu jestem w stu procentach sobą - zwierza się aktorka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szybki test "diamentowego palca" pokaże, czy chorujesz na nowotwór. Zrobisz go w 2 minuty, a możesz uratować swoje życie
  2. W zmrożonej bryle ziemi przez 18 tysięcy lat ukryty był pies. Natychmiast oddano go do badań naukowców, niebywałe doniesienia
  3. 4-latka rozpaczliwie chciała obudzić mamę. Niestety nie wstała, teraz wszyscy próbują rozwiązać mroczną tajemnicę
  4. Klasa sama w sobie. Tak Beata Tyszkiewicz zareagowała na słowa szowinisty Żuławskiego o jej biuście
  5. Już nie tylko wysokie mandaty. Drogówka ZABIERZE ci samochód

Źródło: Plejada

Następny artykuł