Kwoty wpływające na konto Sochy zwalają z nóg. Ujawnili źródła dochodu gwiazdy

Kwoty wpływające na konto Sochy zwalają z nóg. Ujawnili źródła dochodu gwiazdy Źródło: Instagram/Małgorzata Socha

Małgorzata Socha może uznać dobiegający do końca rok 2019 za jeden z najbardziej dochodowych w swojej karierze. Kwoty, jakie aktorka dostaje za udział w zawodowych projektach, zwalają z nóg. Okazało się również, że gwiazda ma kilka źródeł dochodu.

Małgorzata Socha może pochwalić się dobrą passą. Rok 2019 obfitował dla aktorki w kontrakty, które opiewały na pokaźne sumy. Kwoty, które zarobiła w tym roku gwiazda, są aż nie do uwierzenia. Za jeden projekt dostaje kilkaset tysięcy złotych. 

Małgorzata Socha może być z siebie dumna

Małgorzata Socha od kilku lat jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Pomimo kilku przerw związanych z urlopem macierzyńskim aktorka teraz nie zwalnia tempa i jest u szczytu swojej popularności. Oprócz pracy związanej z aktorstwem celebrytka może pochwalić się kontraktami reklamowymi, które dodatkowo zasilają jej konto. Gwiazda może być z siebie bardzo dumna. 

Aktorka jest bardzo zapracowana

Po zakończeniu urlopu macierzyńskiego Małgorzata Socha natychmiast powróciła do pracy zawodowej. Aktorkę można na bieżąco oglądać w dwóch hitowych serialach, polsatowskich Przyjaciółkach oraz w Na Wspólnej, emitowanej w telewizji TVN. Według wyliczeń Super Expressu, gwiazda za obydwie role dostaje 300 tys. złotych w ciągu roku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To jednak nie wszystko. Już niedługo na ekrany kin wejdzie film "Jak poślubić milionera?", gdzie Małgorzata Socha zagrała jedną z głównych ról. Za tą produkcję gwiazda powiększyła swoje konto o 200 tys. złotych. Kolejnym źródłem dochodu aktorki są reklamy. Za promowanie jednej z sieci mebli celebrytka zainkasowała pół miliona złotych. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Smutne informacje o Barbarze Kurdej-Szatan. Lekarz przekazał jej druzgocącą diagnozę

Małgorzata Sucha jest również twarzą popularnej marki biżuteryjnej. Ostatnio pojawił się spot promujący markę i świąteczną kolekcję. Aktorka oczywiście została zaproszona do nakręcenia reklamy, za którą wzięła 300 tys. złotych. Dodatkowo gwiazda zarabia również na reklamowaniu produktów w mediach społecznościowych, a także innych reklamach emitowanych w telewizji. Łącznie w tym roku Małgorzata Socha zarobiła ok. 2 mln złotych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bezbronna leżała na szpitalnym łóżku. Została brutalnie zgwałcona, ale najgorsze stało się dopiero potem
  2. Polacy nie dostaną 500 plus i trzynastych emerytur? Niepokojące informacje, rząd zmienia budżet
  3. Nie żyje gwiazda MasterChefa. Nagła, tragiczna śmierć wstrząsnęła całą kulinarną branżą i show-biznesem
  4. Minął już rok od śmierci Ireny Dziedzic. Dlaczego o jej odejściu dowiedzieliśmy się po czasie?
  5. Emerytura jeszcze WCZEŚNIEJ! Przejdziesz na nią przed 60. urodzinami

źródło: Wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News