Krzysiek to nadzwyczaj atrakcyjny mąż Małgorzaty Sochy. Ale nie chciał pozować z żoną do zdjęcia na ściance

Krzysiek to nadzwyczaj atrakcyjny mąż Małgorzaty Sochy. Ale nie chciał pozować z żoną do zdjęcia na ściance Źródło: youtube.com/przeAmbitniPL

Małgorzata Socha może mówić o wielkim szczęściu w miłości. Już od lat tworzy szczęśliwy związek ze swoim partnerem, niebywale przystojnym Krzysztofem. Mimo uczucia i urody, mężczyzna stroni od pozowania z żoną na ściankach.

to stała bywalczyni salonów. W przeciwieństwie do innych gwiazd polskiego show biznesu aktorka rzadko pojawia się na imprezach branżowych z bliskimi. Najczęściej na wszystkich imprezach pojawia się sama, dlatego gdy na ostatniej pojawiła się ze swoim partnerem wywołała ogromną sensację. jednak nawet wtedy Krzysztof nie chciał pozować ze zdjęć ze swoja ukochaną.

Chyba każdy fan aktorki zna niesamowitą historię miłości Małgorzaty Sochy i jej partnera. Poznali się, gdy ona miała 16 lat na wakacjach w Darłówku. Od razu między nimi zaiskrzyło. Para przez wiele miesięcy wymieniała listy, tworząc związek na odległość. Musieli wspólnie stawiać czoła wielu przeciwnościom losu, jednak w końcu, po 12 latach znajomości, wzięli ślub. Do dziś są szczęśliwą parą.

Krzysztof Wiśniewski wybrał dla siebie zawód inżyniera. Popularna żona nie sprawiła, że wciągnął się w świat show biznesu. Błysk fleszy zdecydowanie nie jest dla niego - mężczyzna woli pozostawać w cieniu Małgorzaty Sochy. Nawet na galach czy bankietach rzadko jej towarzyszy, dlatego jego obecność na pokazie mody Gosi Baczyńskiej w Łazienkach Królewskich wywołała spore poruszenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mąż Sochy nie chciał z nią pozować

Małgorzata Socha wyglądała na imprezie zniewalająco, a o jej kreacje osobiście zadbała Gosia Baczyńska. Krzysztof, który wyjątkowo pojawił się u boku swojej żony, również prezentował się znakomicie. Trzeba przyznać, ze to wyjątkowo przystojny mężczyzna, a razem ze zniewalająca gwiazdą serialu "Przyjaciółki" tworzy przepiękną parę.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutne wiadomości. Nie żyje legendarny dziennikarz TVP, stworzył kilkaset programów telewizyjnych
2. Emerytura pomostowa z nowymi limitami. Zmiany już we wrześniu

Mimo to mężczyzna nie zdecydował się wyjść na ścianki razem z ukochaną, o czym zapewne marzy wiele osób. Małgorzata Socha pozowała fotoreporterom sama, a Krzysiek pozostał za kulisami. Jak widać inżynier za wszelką cenę nie chce stać się częścią życia publicznego. Aktorka chyba zdążyła się pogodzić już z niechęcią partnera do pokazywania się na wszelkich branżowych uroczystościach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak wzruszająco o swoim mężu. Jej słowa łamią serca, dziś obchodziliby 3. rocznicę ślubu
  2. Dziennikarz TVN wylądował w SZPITALU. Przeszedł ciężką operację, jest podłączony do aparatury
  3. Nie było szans żeby uratować młodą parę. Kilka minut po ślubie na oczach mamy pana młodego doszło do tragedii
  4. IMGW podnosi stopień alarmu pogodowego. Aż 14 województw objętych zagrożeniami
  5. Ten moment zmienił w życiu księżnej Diany wszystko. Zagadkowa śmierć jej kochanka do dzisiaj elektryzuje tłumy

Źródło: Fakt

Następny artykuł