Małgorzata Socha już tak nie wygląda! Raptownie zmieniła się waga aktorki

Małgorzata Socha już tak nie wygląda! Raptownie zmieniła się waga aktorki Źródło: Instagram/Małgorzata Socha

Małgorzata Socha całkowicie zmieniła swój tryb życia. Oglądając zdjęcia z przeszłości i porównując je z teraźniejszością zdecydowanie widać kolosalną różnicę w wadze aktorki. Socha już nie wygląda tak, jak pamięta ją wielu fanów.

Małgorzata Socha to gwiazda, która swoim talentem i nietypową, zmysłową urodą oczarowała Polaków w wielu serialach telewizyjnych. Teraz aktorka wygląda jednak zupełnie inaczej, niż jeszcze parę lat temu. Celebrytka zmieniła swój tryb życia po urodzeniu dziecka i z pewnością wielu widzów pamiętających ją z ekranu, teraz zupełnie by jej nie poznało. 

Małgorzata Socha już nie wygląda tak, jak kiedyś

Małgorzata Socha przebywa obecne na wakacjach, skąd chętnie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami. Przeglądając publikacje wyraźnie widać, że celebrytka postanowiła zmienić swoje przyzwyczajenia i poświecić więcej czasu na sport w swoim życiu. 

Serialowa gwiazda nie wygląda już tak, jak wcześniej - intensywne treningi przynoszą wspaniałe efekty, a Socha jest szczuplejsza niż kiedykolwiek. Widać również, że ma bardzo umięśnione i jędrne ciało. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zmiana wagi aktorki

Małgorzata Socha jest szczęśliwą mamą trójki dzieci: Zofii, Barbary i Stanisława. Są one owocem małżeństwa aktorki z Krzysztofem Wiśniewskim. Synek Sochy przyszedł na świat zaledwie rok temu, a celebrytka obiecała sobie, że zadba o sylwetkę po porodzie.

Jak powiedziała, tak zrobiła i teraz nieustannie publikuje relacje ze swojego życia, na których uprawia sport albo trenuje. Małgorzata Socha konsekwentnie dąży do realizacji postawionego sobie celu i bardzo aktywnie spędza swój czas. Nawet na urlopie nie zapomina o codziennym treningu i dbaniu o formę. Dla małego Stasia kupiła specjalny wózek, z którym swobodnie można biegać po różnych nawierzchniach.

Sylwetka aktorki nigdy nie była tak znakomita. Ta raptowna zmiana wagi związana jest właśnie z tym systemem treningowym, który najwyraźniej przynosi świetne efekty. Każdy, kto obejrzy ostatnie zdjęcia Małgorzaty Sochy, będzie musiał przyznać, że prezentuje się teraz wybitnie imponująco i wygląda zupełnie inaczej, niż jeszcze kilka lat temu. Aktorka swoimi motywującymi wpisami na Instagramie inspiruje inne osoby do podjęcia tego samego trudu i zadbania o swoją kondycję fizyczną. Ona jest najlepszym przykładem tego, że nie trzeba się głodzić i umartwiać, żeby móc cieszyć się szczupłą, zdrową sylwetką. 

Źródło: Instagram/Małgorzata Socha

ZOBACZ TAKŻE

  1. Była największą SEKSBOMBĄ PRL-u! Jej wymiary to 110-58-84, polscy mężczyźni szaleli na jej punkcie, a kobiety nienawidziły 
  2. Syn Beaty Szydło WZIĄŁ ŚLUB! Sensacyjne doniesienie zbiło z tropu wszystkich fanów polityk [ZDJĘCIA]
  3. 14-latka zarabia spektakularne pieniądze! Kwota za jeden tylko koncert powala
  4. Brawo! Znana gwiazda TVN zaskoczyła wszystkich: Moja córka jest lesbijką
  5. Strażak myślał, że właśnie uratował 8 szczeniaków ze studzienki. Kiedy zdał sobie sprawę, że to w ogóle nie są psy, wbiło go w ziemię
  6. Dzisiaj rozpęta się pogodowy obłęd. Polsat przekazał ostrzeżenie IMGW dla niemal całego kraju
  7. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie

Źródło: Styl.pl

Następny artykuł