Małgorzata Socha błaga o pomoc! "Jedyna szansa na życie to terapia genowa"

Małgorzata Socha błaga o pomoc! "Jedyna szansa na życie to terapia genowa" Źródło: youtube/kozaczek/

Małgorzata Socha zamieściła w sieci bardzo poruszający wpis. Za pomocą rozrywającego serce zdjęcia poprosiła swoich obserwatorów o pomoc. Chodzi o dziecko, którego życie jest poważnie zagrożone.

Małgorzata Socha regularnie zamieszcza w mediach społecznościowych swoje nowe zdjęcia, filmiki czy różnego rodzaju przemyślenia. Aktorka stara się dzielić nie tylko pozytywnymi aspektami życia gwiazdy, ale i tymi, z których wielu fanów nie zdawało sobie nawet sprawy. Co więcej, celebrytka niejednokrotnie próbuje wykorzystać swoją popularność i niesamowitą siłę przebicia w słusznej sprawie. Tak jest również tym razem. 

Małgorzata Socha błaga o pomoc 

Gwiazda Polsatu zamieściła na swoim Instagramie poruszające zdjęcie, a do niego jeszcze bardziej wzruszający opis. Na fotografii widać uśmiechniętego, 5-miesięcznego chłopca, który jest poważnie chory. Malec cierpi na SMA, a jego dalszy los stoi pod wielkim znakiem zapytania i tylko kosztowne leczenie w Stanach Zjednoczonych może pomóc uniknąć najgorszego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Aktorka postanowiła poprosić szerokie grono swoich obserwatorów o pomoc finansową dla chłopca. Wyznała, że połowa kwoty już została zebrana, jednak wciąż brakuje drugiej połowy, a w tym wypadku nawet złotówka może mieć ogromne znaczenie. 

- Potrzebna pomoc! 5-miesięczny Aleś cierpi na SMA, jedyna szansa na życie to terapia genowa w USA, której koszt jest ogromny... Udało się zebrać już połowę, razem możemy zebrać resztę! Liczy się każda złotówka - napisała. 

Fani Sochy od razu zaczęli deklarować chęć pomocy, życząc przy tym zdrowia małemu chłopcu. Niektórzy z nich nie mogli wyjść również z podziwu nad postawą swojej ulubienicy, która nie pozostała obojętna wobec cierpienia malca. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż porzucił ją, gdy była w 36. tygodniu ciąży. Otworzyła piekarnik w ich wspólnym domu i zamarła
2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

- Myślę o tym chłopczyku cały czas. Wpłaciłam pieniążki. Udostępniam (...) Im więcej ludzi wie, tym większa szansa na pomoc. A Aleś, jak każde dziecko zasługuje na zdrowe życie - pisze jedna z poruszonych internautek. 

- Pomagamy - dodaje kolejna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nakradła im z wesela jedzenia. Ale dopiero widząc ile włożyła im do koperty, byli wstrząśnięci
  2. Ich zdrowa, 14-letnia córka nagle zmarła we własnym łóżku. Wyniki jej sekcji zwłok wstrząsnęły nie tylko rodzicami
  3. Wielki przekręt w czasie Eurowizji Junior! Chodzi o głosowanie online, które dało zwycięstwo Viki Gabor
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła


Źródło: instagram  

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News