Małgorzata Socha jest w trudnej sytuacji
instagram.com malgosia_socha
Weronika Wasiak - 25 Maja 2020

Małgorzata Socha w trudnej sytuacji. Mama aktorki przekazała smutne informacje

Małgorzata Socha nie mówiła przedtem, z jak trudnymi chwilami przyszło jej się zmierzyć. Tymczasem okazuje się, że aktorka przechodzi ciężki czas, a co gorsza, wiele wskazuje na to, że w sytuacja nieszybko ulegnie poprawie. Jej mama postanowiła wyjawić całą prawdę, fani nie mieli o tym pojęcia.

Małgorzata Socha, podobnie jak koledzy i koleżanki z branży, była zmuszona zwolnić zawodowe tempo i spędzać czas w domu. Jej świat wywrócił się do góry nogami, choć bardziej niż brak zajęcia martwi ją coś zupełnie co innego. Wcześniej gwiazda Polsatu raczej o tym nie wspominała, dlatego to jej mama, Bożena, postanowiła powiedzieć, z czym zmaga się jej córka.

Nie żyje policjantMedia obiegły okropne wiadomości. Nie żyje Łukasz LatanowiczCzytaj dalej

Małgorzata Socha przeżywa ciężkie chwile

Już jutro Dzień Matki. Z tego okazji, Małgorzata Socha co roku jeździła do mamy z bukietem kwiatów, prezentami i miło spędzała z nią dzień. Tak wyglądało to do tej pory, ale epidemia pokrzyżowała jej nie tylko te plany. Aktorka nie widziała się ze swoją ukochaną mamą od ponad dwóch miesięcy i, jak przyznała sama pani Bożena, raczej nie szybko się to zmieni. Socha bardzo to przeżywa tym bardziej, że martwi się o samotnie mieszkającą matkę. Dwa lata temu odszedł jej ojciec, a co gorsza, kobieta jest po operacji biodra i długiej oraz wyczerpującej rehabilitacji. Przedtem pani Bożena często odwiedzała swoją córkę, ale przez pandemię jest to niemożliwe.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Syn nagle upadł na ziemięSyn wrócił z podwórka. Chwilę potem upadł, w szpitalu porażająca prawda wyszła na jaw, fatalne skutkiCzytaj dalej

- Płaczą mi, żebym do nich przyjechała, ale na razie nie ma o tym mowy. Potem co będzie, kto to wie? Ja bardzo dobrze czuję się w swoim domu, mam ogródek, wychodzę sobie na słońce. Nie planuję żadnych zmian - mówiła dla tygodnika "Świat i Ludzie", cytowana przez Pomponik, pani Bożena.

Okazuje się, że Małgosia od dawna już stara się przekonać mamę, żeby ta się do niej sprowadziła. Pani Bożena nie chce jednak opuszczać swojego ukochanego domu. Ciągła odmowa sprawia, że Socha martwi się jeszcze bardziej. Jest bardzo zżyta ze swoją mamą, dlatego chciałaby mieć ją przy sobie. Niestety, z uwagi na wiek kobiety, nie mogą się teraz widywać.

Dzisiaj grzeje:

1. Od dziś wchodzi w życie nowy obowiązek. Polaków czekają uciążliwe zmiany

2. Koronawirus w polskim przedszkolu. Dzieci trafiły na kwarantannę, placówkę zamknięto

- Kiedyś często jeździłam do córki, teraz nigdzie się nie ruszam, bo z racji wieku jestem w grupie ryzyka. Z Małgosią mamy kontakt tylko przez aplikację w telefonie. Nie widziałyśmy się już ponad dwa miesiące i raczej szybko się to nie zmieni - mówiła pani Bożena.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy raka piersi. Ich rozpoznanie może uratować życie
  2. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  3. Mężczyzna włożył kij do leśnego błota. Niebywałe, co się stało potem, przecieramy oczy ze zdumienia
  4. Mało kto wie o tajnym kodzie, który działa na każdym telefonie. Każdy użytkownik powinien go znać
  5. Dopiero teraz Ewa Bem przerywa milczenie. Podjęła trudną decyzję
  6. Czy można jeść truskawki, poziomki lub agrest prosto z krzaka? Porażająca historia Dominiki obrazuje co może się stać

Nie myć przed spożyciem6 produktów, których nie należy myć przed spożyciem. Poważny błąd, który popełnia wiele osóbCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News