Dlaczego Małgorzata Socha ukrywa męża przed mediami? On był 19-letnim ratownikiem, ona śliczną nastolatką, od razu zaiskrzyło, kiedy się poznali

Dlaczego Małgorzata Socha ukrywa męża przed mediami? On był 19-letnim ratownikiem, ona śliczną nastolatką, od razu zaiskrzyło, kiedy się poznali Źródło: Instagram/Malgosia Socha

Małgorzata Socha mimo, że jest celebrytką, pilnie strzeże swojej prywatności. Jej mąż jest osobą spoza show-biznesu, a co za tym idzie nie pokazuje się z nią zbyt często publicznie. Ostatnio, wyszło na jaw, jak para się poznała.

Małgorzata Socha nieczęsto pokazuje się z mężem. W mediach społecznościowych z gwiazdą pojawia się rzadko, tę samą zasadę stosuje także na wszelkich galach i bankietach. Ostatnio jednak miała nie lada okazję, aby zaprezentować się razem ze swoim ukochanym. Przy okazji dowiedziano się, jak para się poznała.

Małgorzata Socha pokazała się z mężem. Robi to niezwykle rzadko

Mąż aktorki, Krzysztof Wiśniewski, pasjonuje się bieganiem i jego marzeniem było przebiegnięcie londyńskiego maratonu. W końcu zdecydował się podjąć to karkołomne zadanie, a gdy udało mu się ukończyć bieg, duma rozpierała nie tylko jego, ale również aktorkę, która zawsze wspiera swojego męża.

- Duma mnie rozpiera!!! London Marathon zaliczony - napisała Małgorzata Socha pod wspólnym zdjęciem ze świętującym sukces mężem.

Nieprawdopodobna historia, jak Małgorzata Socha poznała swojego męża

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof Wiśniewski i Małgorzata Socha są już małżeństwem od 11 lat. Poznali się jeszcze 1996 roku, kiedy aktorka miała zaledwie 16 lat. Mąż był tylko trzy lata starszy i był ratownikiem na plaży. Wtedy też para się poznała. Choć wakacje się skończyły, to nastolatka wciąż utrzymywała korespondencję z 3 lata starszym ratownikiem. Kiedy ona mieszkała w Warszawie, on przebywał w Poznaniu.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka ciężko choruje. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
2. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno

W końcu para się pobrała, jak aktorka sama stwierdziła - gdyby nie ślub, to ich miłość mogłaby nie przetrwać tej ciężkiej próby. Małgorzata Socha sama przyznała, że nie żałuje swojej decyzji i dobrze jest dla niej mieć kogoś spoza celebryckiego środowiska. Dodała również, że to on czasami "sprowadza ją na ziemię" oraz zawsze może na niego liczyć.

fot. Instagram/Małgorzata Socha

Najlepsze newsy dnia:

  1. Andrzej Duda na uroczystości rzucił żartem o LUDOŻERCACH. Ludzie oniemieli
  2. Powiedzieli jej, że jej córka urodziła się martwa. Prawda wyszła na jaw po 30 latach, okazała się jeszcze gorsza
  3. Mężczyzna umarł 2 lata wcześniej i zostawił po sobie nietypową rzecz. Znalazł ją jego pies, reakcja zwierzaka jest niemal ludzka
  4. Tak wyrafinowanych kotletów schabowych jeszcze nigdy nie jadłeś. Zdziwisz się, jak można do niego wykorzystać ziemniaki
  5. Mąż zapatrzył się na piersi karmiącej matki, jego wściekła żona szybko zareagowała. Prawie doszło do bójki

Źródło: VIVA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News