Małgorzata Socha zabrała swoje pociechy na plac zabaw. Nagle gwiazdę zaczął otaczać tłum bawiących się tam dzieci

Małgorzata Socha zabrała swoje pociechy na plac zabaw. Nagle gwiazdę zaczął otaczać tłum bawiących się tam dzieci Źródło: instagram/malgosia_socha/

Małgorzata Socha opublikowała w sieci zdjęcie, jakiego na jej profilu jeszcze nie było. Aktorka zapozowała prosto z placu zabaw, jednak nie była na nim sama, ani tylko ze swoimi dziećmi. Wokół niej zebrała się całkiem pokaźna gromadka.

Małgorzata Socha nie zamierzała tracić czasu, gdy na dworze lato trwa w pełni, wybrała się więc wraz ze swoimi pociechami na plac zabaw, by trochę poszaleć. Zapewne nie spodziewała się, że zastanie tam taki tłum, który w mgnieniu oka zbierze się dookoła niej. Gwiazda postanowiła wykorzystać moment i zrobiła fotkę, którą zamieściła w mediach społecznościowych. 

Małgorzata Socha otoczona przez tłum bawiących się dzieci 

Kilka godzin temu na Instagramie aktorki pojawiło się rozbrajające zdjęcie. Widać na nim tłum dzieci w różnym wieku, otaczających aktorkę, która najwyraźniej nie spodziewała się tak licznego grona. Mimo to, z wielkim uśmiechem zapozowała z nimi do zdjęcia, by pokazać radość, jaka im wówczas towarzyszyła. Po opisie celebrytki można śmiało stwierdzić, że zabawy nie brakowało, dzięki czemu spędziła z nimi naprawdę miłe chwile. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Wymarzone wakacje z dziećmi nad polskim morzem? Tylko w Holiday Park & Resort! Prawdziwa przyjemność i błogi odpoczynek, kocham tu być! - napisała pod zdjęciem. 

Fani w szale komentowania 

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niektóre z nich były od osób, które właśnie tego dnia spotkały swoją uwielbianą aktorkę, o czym postanowili wspomnieć w mediach społecznościowych. Zdecydowana większość jednak dotyczyła kwestii, którą internauci chyba najbardziej lubią poruszać. Chodzi oczywiście o wygląd Małgosi, który zewsząd jest nieustannie komplementowany. Obserwatorzy Sochy nie mogą wyjść z podziwu, że ta nawet w takiej scenerii wygląda fenomenalnie. 

- Wspaniale było zobaczyć Cię na żywo! Super z Ciebie babka! - czytamy. 

- Pięknie wyglądasz - komplementuje fanka. 

- Pięknie Pani wygląda - dodaje kolejna. 

Dzisiaj grzeje: 1. Czekali z otwarciem prezentu ślubnego aż 9 lat. Gdy zobaczyli zawartość popłakali się ze szczęścia

2. Ciemna strona 500 plus. Program wyrządza sporo szkód

Pojawił się również komentarz od jej koleżanki po fachu - Katarzyny Zielińskiej - która w żartobliwy sposób zadeklarowała, że zamierza dołączyć do Małgosi. 

- Gośka! Jadę do Ciebie! Rezerwuj leżak! - napisała. 

instagram/malgosia_socha/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polska aktorka sfingowała własną śmierć i uciekła z kraju. Po latach ujawniono szokujące fakty
  2.  Prezent ślubny czekał na otwarcie aż 9 lat! Młoda para prawie zemdlała, gdy w końcu zajrzeli do środka
  3. Mąż wykrzyczał do żony najbardziej przykre słowa. Bo ich dziecko urodziło się rude
  4. Małą dziewczynkę nagle przykrywa morska fala. Jej pies zareagował w niesamowity sposób, wszystko nagrała babcia
  5. Mężczyzna zauważył wystającą z brzegu rzeki "dłoń". Nurkowie nie spodziewali się tego, co wyjmą z wody  

Źródło: instagram
 

Następny artykuł