Małgorzata Socha apel osocze
Instagram malgosia_socha
Joanna Szwalikowska - 15 Listopada 2020

Sytuacja jest bardzo ciężka, trwa walka z czasem. Błagalny apel Małgorzaty Sochy

Małgorzata Socha należy do grona ludzi, dla których obecny rok zdecydowanie nie był najłatwiejszy. W swoim ostatnim poście na Instagramie zdecydowała się zdradzić, że ona również przeszła zakażenie koronawirusem. Teraz pilnie apeluje do swoich fanów.

Małgorzata Socha pomimo epidemii koronawirusa przez cały czas jest aktywna zawodowo. W ostatnim czasie ukazała się między innymi reklama z udziałem jej, Anny Lewandowskiej oraz Julii Wieniawy. Oprócz pracy, gwiazda stara się również zapewniać rozrywkę swoim instagramowym fanom.

Jerzy Owsiak usłyszał wyrok. Jerzy Owsiak usłyszał wyrok. "Świat się zmienia na naszych oczach"Czytaj dalej

Małgorzata Socha z pilnym apelem do fanów. Trwa walka z czasem osób chorujących na COVID

Aktorka pracuje na pełnych obrotach, czego efektem jest duża kampania reklamowa z luksusową biżuterią. Wspólny spot z tak wielkimi gwiazdami bardzo szybko obiegł sieć oraz równie szybko doczekał się przeróbki, która sprawia, że internauci zalewają się łzami ze śmiechu.

Do tej pory gwiazda starała się żyć normalnie, często ukazywała swoim fanom na Instagramie, jak wygląda jej codzienność. Publikowała również zabawne posty, które z wielkim rozbawieniem oraz pozytywnym odbiorem przyjmowali obserwatorzy. Jak się okazuje, aktorka nie zdradzała jednak fanom wszystkiego.

Aktorka opublikowała post, w którym zdradziła, iż należy do grona osób, które zmagały się z zakażeniem koronawirusem, o czym nie wiedzieli wcześniej fani. Co prawda, media plotkowały na temat jej rzekomej choroby, jednak sama gwiazda dopiero teraz po raz pierwszy się do tego przyznała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Małgorzata Socha opublikowała na swoim koncie na Instagramie grafikę, która sugeruje, iż przeszła ona zakażenie koronawirusem. Poniżej znajduje się również bardzo ważny apel skierowany do wszystkich osób, które, podobnie jak ona, zachorowały wcześniej.

- My już pokonaliśmy Covid-19. Teraz podarujmy zdrowie naszym bliskim - czytamy na opublikowanej grafice. Gwiazda postanowiła podzielić się z fanami wiadomością o tym, że była chora, a jednocześnie poprosić ich o to, aby pomagali pokonać walkę innym osobom poprzez oddanie osocza.

- Apel i wielka prośba do wszystkich, którzy COVID mają już za sobą! Pomóżcie wygrać z chorobą innym i podarujcie osocze - pisze Małgosia. Osocze mogą oddać osoby pomiędzy 18. a 65. rokiem życia, które nie chorują przewlekle oraz wyzdrowiały po zakażeniu koronawirusem.

Co ważne, aby oddać osocze, musi minąć co najmniej 28 dni od momentu ustąpienia objawów lub 18 dni od zakończenia kwarantanny. Wystarczy skontaktować się z najbliższym centrum krwiodawstwa i krwiolecznictwa, a następnie umówić się na wizytę. Jak zapewnia aktorka, jest to w pełni bezpieczne.

Dzisiaj grzeje:

1. Mamy potwierdzenie, koronawirus w kościele. Sanepid pilnie szuka wiernych

2. Przekazano niezwykle smutną wiadomość. Nie żyje Halina Wiśniewska

3. Zrobiła z pozoru zwykłe zdjęcie grobu. Kiedy w domu przyjrzała się bliżej, zamarła, przerażający szczegół

- To w pełni bezpieczne! A dzięki Twojej wizycie będzie możliwe wyprodukowanie aż 3 dawek leku ratującego życie - napisała gwiazda, informując również poniżej, iż jej post powstał w ramach kampanii #podarujzdrowie, której organizatorami są Centrum Krwiodawstwa i krwiolecznictwa w Warszawie oraz Fundacja Sentio.

Internauci bardzo pozytywnie odebrali post aktorki, dziękując jej za dzielenie się tak istotnymi informacjami. Mamy nadzieję, że dzięki temu apelowi, coraz więcej osób będzie chętnie oddawało swoje osocze i pomagało innym osobom wygrać walkę z chorobą.

Małgorzata Socha apel

Źródło: Instagram

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zatrważające sceny w polskim szpitalu. Zmarły przez 8 godzin leżał obok innych pacjentów, nikt nie zareagował
  2. Biały lew i biała tygrysica zostali rodzicami. Ich dzieci są niezwykłe
  3. Nagłe, niewyobrażalnie smutne wiadomości. Nie żyje zasłużona Polka, odeszła na wieczną służbę
  4. Agata Duda wprawiła wszystkich w osłupienie. Ciężko uwierzyć, co zrobiła podczas uroczystości
  5. Mama przyszła odwiedzić grób 4-letniego synka, nie zastała nagrobka. Bulwersujące, do czego doszło
  6. Królowa polskich warzyw, jej regularne jedzenie przedłuża życie. Świeża i kiszona - w każdej formie powinna znaleźć się na twoim stole
  7. Od poniedziałku gigantyczna zmiana na rynku mięsa. Hodowcy przerażeni
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Instagram, Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News