Poznała go gdy miała 16 lat, kim jest mąż Małgorzaty Sochy? Opadną wam szczęki

Poznała go gdy miała 16 lat, kim jest mąż Małgorzaty Sochy? Opadną wam szczęki Źródło: .

Małgorzata Socha to jedna z czołowych gwiazd polskich seriali, o której życiu prywatnym nie za wiele wiadomo. Nie chwali się co rusz zdjęciami ukazującymi jej życie prywatne. Ostatnio pokazała się z mężem. Kim on właściwie jest?

Małgorzata Socha zyskała ogromną sympatię jako odtwórczyni roli Ingi Gruszeckiej w "Przyjaciółkach". Każdy, kto chciałby bliżej poznać aktorkę poprzez śledzenie jej mediów społecznościowych nie dowie się zbyt wiele. Jej Instagram obfituje w zdjęcia z planu serialu, z sesji reklamowych, a przeważającą część stanowią zdjęcia ze znajomymi. Tylko czasem opublikuje fotkę, ze swoim mężem. Kim jest tajemniczy brunet?

Małgorzata Socha i wakacyjny romans

Aktorka sama dawkuje informacje, jakie przekaże dziennikarzom. Komfort psychiczny jest dla niej najważniejszy, a skandale obchodzi szerokim łukiem. Jako mama trójki dzieci dba o prywatność swoich najbliższych. Mimo to, zdradziła kiedyś, jak poznała swojego męża.

Wszystko zaczęło się w 1996 roku, kiedy Socha przebywała na wakacjach w Darłówku. Miała wtedy 16 lat, a jej przyszły mąż, Krzysztof Wiśniewski, 19 lat. Serce od razu zaczęło bić mocniej na widok przystojniaka, który był wtedy ratownikiem na plaży, którą upatrzyła sobie aktorka. Z powodu odległości między Warszawą a Poznaniem udało im się utrzymać kontakt korespondencyjny po zakończonym turnusie.

Potem jak w każdym związku zdarzały się i dobre i złe chwile, a Małgorzata Socha chciała mieć za męża właśnie tego mężczyznę. W końcu po 12 latach znajomości nie wytrzymała.

- Czułam, że jeśli nie weźmiemy ślubu, to się rozstaniemy. Nie chciałam już dłużej żyć w niezobowiązującym związku. Powiedziałam stanowczo: Chcę być twoją żoną. Chyba potrzebował takiego impulsu - wspominała w wywiadzie dla "Twojego Stylu".

Kim z zawodu jest mąż Sochy?

O Krzysztofie Wiśniewskim wiadomo tak naprawdę bardzo, bardzo mało. Jest absolwentem politechniki i pracuje w zawodzie jako inżynier. Małgorzata Socha swoimi zdjęciami zdradza, że jej mąż jest zapalonym biegaczem. To prawdziwa pasja - można było go zobaczyć na maratonie w Nowym Jorku, a kilka dni temu w Londynie!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Kiedyś wydawało mi się, że fajnie mieć osobę z tego samego świata, w jakim się funkcjonuje. Że wtedy ta osoba jest cię w stanie zrozumieć. Ale na własnej skórze przekonałam się, że dobrze być z kimś, kto zajmuje się zupełnie czymś innym. Mnie to daje oddech i poczucie, że są inne rzeczy, ważniejsze. I często sprowadza mnie to na ziemię. Jestem wdzięczna losowi, że jesteśmy taką parą - tak o związku z Krzysztofem wypowiadała się dla "Vivy" Małgorzata.

Para, która w tym roku będzie obchodzić 11. rocznicę ślubu, doczekała się trójki dzieci: 6-letniej Zofii, 2-letniej Barbary i Stanisława, który niedługo skończy roczek.

Fot. instagram.com/malgosia_socha

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie uwierzycie, jak wygląda dziecko Omeny Mensah! Gdy zobaczycie zdjęcie, zdębiejecie 
  2. Beata Tyszkiewicz miała romans z 30 lat młodszym aktorem! On miał 24 lata, ona 54. Nie uwierzycie, z kim!
  3. Gdzie mieszka Monika Olejnik? Lokum gwiazdy skrywa zaskakujące tajemnice
  4. Rodzinne sekrety Agaty Dudy wychodzą na jaw. "Przez lata przerażała mnie ta wizja"
  5. Zwykła Polka zaczęła pouczać Małgorzatę Rozenek. Gwiazda TVN nie wytrzymała, zmieszała kobietę z błotem
  6. Można złapać się za głowę, jak 10-latka z Krakowa wykiwała policję. "Bardzo niebezpieczne dziecko"

Źródło: Viva

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News