Małgorzata Socha w obłędnej sukni ślubnej zdradza jak poślubić milionera. Sama jako 16-latka natrafiła na księcia

Małgorzata Socha w obłędnej sukni ślubnej zdradza jak poślubić milionera. Sama jako 16-latka natrafiła na księcia Źródło: instagram/malgosia_socha/

Małgorzata Socha regularnie publikuje w sieci swoje zdjęcia, pokazując poszczególne urywki z życia - zarówno zawodowego, jak i niekiedy prywatnego. Aktorka chętnie dzieli się z obserwatorami różnymi poradami i trikami, które mogą ułatwiać życie. Tym razem celebrytka może przekazać naprawdę cenną wiedzę.

Małgorzata Socha zaparła wszystkim dech w piersiach. Gwiazda pokazała się w obłędnej sukni ślubnej, zdradzając tym samym coś naprawdę istotnego. Aktorka już weszła w posiadanie tak przydatnych informacji i zamierza podzielić się nimi z fanami. Te panie, które chcą dowiedzieć się, jak poślubić milionera, koniecznie powinny to zobaczyć. 

Jak poślubić milionera? Małgorzata Socha w pięknej kreacji zdradza tajniki  

Na Instagramie aktorki pojawiło się kolejne, zniewalające zdjęcie. Celebrytka pokazała się w sukni ślubnej, jednak w dość zaskakującej scenerii. Na fotografii widać, jak wystrojona do ołtarza Małgosia, śpi na plażowym leżaku. Bez wątpienia, przygotowania do ślubu są nie tylko stresujące, ale przede wszystkim męczące. W komentarzach szybko pojawiły się porównania do śpiącej królewny, z czym nie sposób się nie zgodzić.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Okazuje się, że Socha miała naprawdę wyjątkowy powód, by założyć tak wyjątkową sukienkę i nie chodzi wcale o jej osobisty ślub, bowiem ma już go za sobą. Od jakiegoś czasu, aktorka prężnie pracuje na planie najnowszego filmu "Jak poślubić milionera", który w kinach pojawi się za kilka miesięcy. Dzięki najnowszej produkcji, celebrytka dowiedziała się, jak zdobyć serce bogatego mężczyzny, co z pewnością dokładnie przekaże w filmie. Wszystkie zainteresowane panie będą jednak musiały jeszcze trochę poczekać, by wejść w posiadanie tak istotnej wiedzy.  

Mając 16 lat trafiła na księcia z bajki 

Przypominająca do złudzenia śpiącą królewnę Małgorzata Socha, wie doskonale nie tylko, jak poślubić milionera, ale przede wszystkim jak to jest zostać żoną księcia z bajki. Być może niewielu zna historię tej wyjątkowej miłości.  

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje bohater uwielbianego serialu TVP "Zniewolona". Straszna śmierć

2. Rekordowa podwyżka płacy minimalnej. Rząd przyjął propozycję resortu

Aktorka poznała swojego męża gdy miała zaledwie 16 lat, jednak już wtedy między nimi zaiskrzyło. Celebrytka wielokrotnie sięgała pamięcią do tamtych czasów zdradzając, że droga do ich szczęścia była naprawdę wyboista. Młodzi kochankowie zmierzyli się z wieloma przeciwnościami losu, by ostatecznie stanąć na ślubnym kobiercu i powiedzieć sakramentalne "tak". 

instagram/malgosia_socha/

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Małgorzata Kożuchowska znika z TVN! Władze podjęły OSTATECZNĄ decyzję. Fani zaniepokojeni
  3. Miał wypadek, myśleli że nie żyje. W kostnicy podjęto akcję ratunkową
  4. Niepojęte, że mąż zdradzał żonę z tyloma kobietami naraz. Wymyśliła nadzwyczajną zemstę
  5. Najbardziej dziwaczne paznokcie hybrydowe, jakie do tej pory stworzono. Nowy trend powoli podbija serca odważnych kobiet

Źródło: instagram  

Następny artykuł