Socha poznała męża jako szesnastolatka. Dzisiaj może być dumny, gwiazda pochwaliła się największym szczęściem (zdjęcie)

Socha poznała męża jako szesnastolatka. Dzisiaj może być dumny, gwiazda pochwaliła się największym szczęściem (zdjęcie) Źródło: instagram/malgosia_socha/

Małgorzata Socha poznała swojego męża jeszcze jako nastolatka. Najwyraźniej taki los był im pisany, bowiem dziś tworzą naprawdę zgodne małżeństwo. Co więcej, aktorka zdecydowanie ma powody do szczęścia, którym chętnie chwali się w mediach społecznościowych.

Małgorzata Socha i jej mąż znają się od momentu, gdy ta miała zaledwie 16 lat. Zapewne niektórym może być ciężko uwierzyć w to, że relacja nie tylko przetrwała tyle lat, ale również nieustannie kwitnie. Nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, że gwiazda serialu "Przyjaciółki" i jej ukochany są świetnie dobraną parą, a owocem tego związku są ich dzieci. Aktorka chętnie chwali się swoim szczęściem z internautami. 

Od wakacyjnej miłości do ołtarza 

Zapewne niewielu wie, że Małgorzata Socha oraz jej mąż poznali się, gdy ta miała 16 lat, a on 19. Wszystko zaczęło się w wakacje, gdy aktorka wraz z rodzicami wybrała się na wypoczynek do Darłówka. Krzysztof był tam ratownikiem i, jak niejednokrotnie przyszła gwiazda wyznała, to była miłość od pierwszego wejrzenia. Początki ich znajomości nie były łatwe, ponieważ mieszkali w różnych miastach. On studiował w Poznaniu, a ona mieszkała w Warszawie. 

Kilometry jednak nie były dla nich aż tak straszną przeszkodą, dlatego swoją znajomość rozwijali za pomocą licznych korespondencji. Relacja między nimi stawała się coraz bardziej poważna, a ci z dnia na dzień coraz bardziej się do siebie przywiązywali.

Z czasem zwykłe zauroczenie przerodziło się w prawdziwe uczucie, zatem po kilku latach już nic nie stawało im na przeszkodzie, by powiedzieć sobie sakramentalne "tak". Nie nastąpiło to jednak tak szybko, jak wielu osobom mogłoby się wydawać, bowiem od czasu poznania się do dnia ślubu, minęło aż 12 lat. Małgorzata Socha i Krzysztof są ze sobą już łącznie 22 lata, jednak wciąż zdają się być sobą niezwykle zainteresowani, a ich miłość rozkwita z każdym dniem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Małgorzata Socha publikuje urocze zdjęcie 

Wszyscy doskonale wiedzą, że owocem małżeństwa aktorki jest troje dzieci: Zosia, Barbara i Stanisław. Małgorzata Socha chętnie zamieszcza na Instagramie zdjęcia, ze swoimi starszymi pociechami, jednak do tej porty nie pokazała jeszcze zdjęcia rocznego Stasia. 

Ku uciesze jej obserwatorów, ostatnie upały natchnęły aktorkę do tego, by w końcu zmieścić zdjęcie ze swoim synkiem. jak wiadomo, dzieci są dla rodziców największym szczęściem, dlatego ta decyzja musiała być bardzo ważna dla znanej mamy. Choć nie pokazała jego twarzy, internauci nieustannie zachwycają się fotografią. W komentarzach komplementują celebrytkę i rozpływają się nad maleńkim chłopcem.  

Fot. instagram/malgosia_socha/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Julia Wieniawa już niedługo straci pracę! Sensacyjne doniesienia mediów, ogromne pieniądze w tle
  4. Wstrząsające doniesienia o głównym dostawcy mięsa Biedronki. Przez afrykański pomór świń ma ogromne problemy
  5. Druzgocąca wiadomość z "Na wspólnej". Jeden z bohaterów nie żyje, nagła, niespodziewana tragedia
  6. Księżna Kate miała nietęgą minę. Nagle na balu pojawiła się kochanka Williama, szokujące doniesienia mediów

Źródło: Viva

Następny artykuł