Mało kto wie, co łączy Agnieszkę Woźniak-Starak i Małgorzatę Sochę. Mają wspólną miłość

Mało kto wie, co łączy Agnieszkę Woźniak-Starak i Małgorzatę Sochę. Mają wspólną miłość Źródło: instagram.com/malgosia_socha/ | /aga_wozniak_starak/

Małgorzata Socha jest celebrytką równie rozchwytywaną przez media, co Agnieszka Woźniak-Starak. Wiadomo już, co dokładnie łączy obie panie. Kochają to równie mocno, miłość jest nieprzeliczalna.

Małgorzata Socha zdecydowanie nie ukrywa swojej miłości, chwali się nią zaskakująco często. Agnieszka Woźniak-Starak robiła to w bardziej skromny sposób. Ten szczegół jest ważny w ich życiu.

Małgorzata Socha i Agnieszka Woźniak-Starak mają ze sobą więcej wspólnego, niż mogłoby się wydawać

Wydawałoby się, że Agnieszka Woźniak-Starak oraz Małgorzata Socha to dwa kompletnie różne światy. Okazuje się jednak, że obie topowe celebrytki łączy jeden ważny szczegół. Mają wspólną miłość, do której regularnie wracają kilka razy w roku, a szczególnie w tych chłodniejszych miesiącach w roku.

Mowa oczywiście o górach. Małgorzata Socha zdecydowała się spędzić okres przedsylwestrowy jak i samego sylwestra w Bukowinie Tatrzańskiej, gdzie wraz z dziećmi aktywnie jeździła na nartach i zażywała innych atrakcji. Nowy Rok przywitała na hucznej imprezie, a na drugi dzień znów zdobywała stok na nartach. Nie zapomniała również złożyć fanom życzeń.

Podczas pobytu na urlopie Agnieszka Woźniak-Starak znalazła pasję

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z kolei Agnieszka Woźniak-Starak za cel podróży po świętach Bożego Narodzenia obrała Zakopane.

- Sylwester w domu z rodziną i przyjaciółmi, a Nowy Rok tradycyjnie w schronisku na Kalatówkach - napisała celebrytka na Instagramie. Jej miłość do gór jest ogromna, co zawarła w kolejnym poście. Polubiła też nawet to samo, co Małgorzata Socha.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Zmarł po długiej i ciężkiej chorobie
2. Magda Narożna z "Pięknych i Młodych" właśnie ujawniła całą prawdę o pobiciu. Afery ciąg dalszy

- W górach jest magia. Chyba mam nową pasję, ski touring. I kolejny powód, żeby stąd nie wyjeżdżać... - przyznała Agnieszka Woźniak-Starak. Partnerka zmarłego Piotra Woźniak-Staraka pokochała narty i zapewne jeszcze przez wiele lat będzie wracać w magiczne góry wraz ze znajomymi.

Co ciekawe, w Nowy Rok celebrytki przebywały od siebie w niewielkiej odległości: zaledwie 18 kilometrów dzieli Bukowinę Tatrzańską i Zakopane - schronisko Kalatówki. Czy się spotkały porozmawiać o wspólnej pasji, tego się nie dowiemy, ale na pewno powinny wymienić doświadczenia. Wszak hobby potrafi połączyć każdego.

Fot. instagram.com/malgosia_socha

Fot. instagram.com/aga_wozniak_starak/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Edward Dymek był jedną z największych dziecięcych gwiazd PRL. Niestety w dorosłym życiu zmagał się z silnym uzależnieniem
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. Natalia Kukulska opublikowała poruszające zdjęcie najmłodszej córki. Podpis nie pozostawia złudzeń
  4. W kościele znaleźli porzuconego psa. Obok niego był liścik, treść nie mieści się w głowie
  5. Żona podała mężowi śmiertelną miksturę, nie miał żadnych szans. Niewiarygodne, jaki zawód wykonuje kobieta

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News