Socha pokazała zdjęcie małego syna, którego ma z Wiśniewskim. Wszyscy patrzą tylko na jego włosy

Socha pokazała zdjęcie małego syna, którego ma z Wiśniewskim. Wszyscy patrzą tylko na jego włosy Źródło: Instagram/Małgorzata Socha

Małgorzata Socha pokazała w mediach społecznościowych synka Stanisława, którego ma z Wiśniewskim. Internauci są zachwyceni małym chłopcem, który może pochwalić się nieprawdopodobną fryzurą.

Małgorzata Socha w ostatnim czasie bardzo dużo pracuje. Dobiegający do końca rok 2019 aktorka może uznać za jeden z najbardziej dochodowych w swojej karierze. Na konto gwiazdy wpływają pokaźne sumy, ponieważ celebrytka zaangażowała się w wiele zawodowych projektów. Socha stara się również łączyć pracę z wychowywaniem swoich dzieci. Ostatnio postanowiła pochwalić się jednym z nich. 

Małgorzata Socha jest dumną mamą

Małgorzata Socha po raz pierwszy zaszła w ciążę w 2013 roku. Od tamtej pory urodziła w sumie trójkę dzieci: Zosię, Basię oraz Stanisława. Ostatnio najmłodsza pociecha gwiazdy obchodziła swoje pierwsze urodziny. Syn Staś rośnie jak na drożdżach, a celebrytka jako dumna mama, postanowiła pochwalić się swoim dzieckiem na Instagramie. Największy szał wśród fanów gwiazdy wywołała fryzura malucha. 

Urodziny świętowali w Hiszpanii

Pierwsze urodziny Stasia były obchodzone w Hiszpanii. Małgorzata Socha i jej partner Krzysztof Wiśniewski zabrali całą rodzinę na wspaniałe wakacje. Aktorka uchwyciła nawet moment, w którym wszystkie jej dzieci świetnie bawią się w muzeum Pabla Picasso w Maladze. Mimo wszystko gwiazda bardzo ceni swoją prywatność i w mediach społecznościowych pokazuje niewiele szczegółów z życia osobistego. Tym razem jednak zrobiła wyjątek. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małgorzata Socha wstawiła zdjęcie, na którym bawi się razem ze swoim synkiem Stasiem nowymi zabawkami. Dziecko zostało jednak sfotografowane od tyłu, ponieważ aktorka nie chce upubliczniać wizerunków swoich pociech. Mimo wszystko można zauważyć, że chłopiec najwyraźniej jest bardzo zainteresowany nowościami, które jego mama mu przyniosła. W dodatku maluch może pochwalić się słodką fryzurką. Jego włoski na końcach uroczo się lokują, co rozczuliło wielu fanów aktorki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Miał 27 lat, przyczyny są niejasne
2. Urbańska, żona 60-letniego Józefowicza, przekazała radosną nowinę! Po tylu latach w końcu się udało

- Nowa paczka przyjaciół w pełnym składzie. To dopiero rozgadana ekipa! Żywe dyskusje między tą czwórką a Stasiem toczą się już od rana – na ten moment Leniwiec wygrywa argumentami, ale Łoś jako oręż wyciągnął swoją nową piosenkę. Jestem bardzo ciekawa jak skończy się ta debata - podpisała zdjęcie Małgorzata Socha.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Lewandowska prosi fanów o pieniądze. Kwota ścina z nóg, sprawa jest ważna i pilna
  2. Ogromny wybuch wstrząsnął miastem na południu Polski. Trwa akcja ratunkowa, liczba ofiar nie jest jeszcze znana
  3. Miejsce zamieszkania gwiazdora "Kiepskich" Żukowskiego przechodzi ludzkie pojęcie. Żona aktora może czuć się upokorzona
  4. Antyfake to prężnie rozwijający się portal fact-checkingowy. Walczy z dezinformacją w sieci
  5. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?

źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News