Małgorzata Roznek oficjalnie poinformowała. Ich rodzina niedługo się powiększy

Małgorzata Roznek oficjalnie poinformowała. Ich rodzina niedługo się powiększy Źródło: screen/youtube/Magazyn VIVA!

Małgorzata Rozenek w końcu zdecydowała się głośno wyjawić w mediach swoją ogromną tajemnicę. Ku radości wszystkich fanów, rodzina Majdanów już niedługo się powiększy. O wszystkim oficjalnie poinformowała sama celebrytka.

Małgorzata Rozenek swoim niesamowitym stylem oraz gustem od lat zdobywa serca milionów Polaków. Tysiące kobiet sprzątając dom do tej pory wiernie stosuje wszystkie rady zasłyszane od "Perfekcyjnej pani domu", a wychodząc do znajomych starają się naśladować jej stylizacje. Celebrytka od lat kreuje się na wyrocznię w sprawach mody, a swoją aktywnością w sieci sprawiła, że na portalach społecznościowych obserwują ją dziesiątki tysięcy Polaków.

Wszyscy głośno kibicują jej związkowi z Radosławem Majdanem, zazdroszcząc im miłości, teraz jednak fani będą wniebowzięci. Małgorzata Rozenek w końcu oficjalnie potwierdziła, że jej rodzina już niedługo się powiększy. Fantastyczną wiadomość gwiazda TVN przekazała w rozmowie z mediami. 

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan będą mieli malutką pociechę

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się niewiarygodnie smutna informacja. Małgorzata Rozenek przeżyła ogromną stratę. Po długiej walce z chorobą zmarła bowiem jej ukochana suczka Marianka. Był to potworny cios, celebrytka bowiem niejednokrotnie podkreślała łączącą je więź i przyjaźń. W końcu jednak zapadła decyzja, że czas znów powiększyć rodzinę i przygarnąć kolejną pociechę. 

- Już rozmawiamy o powiększeniu gangu Majdana. Planujemy powiększenie, rozmawiamy z fundacjami i na pewno jakaś bidulka u nas zamieszka - zwierzyła się w rozmowie z "Jastrząb Post" Małgorzata Rozenek. 

Tysiące jej fanów z pewnością będzie zachwyconych, zwłaszcza tym, że gwiazda zasugerowała adopcję zwierzaka w potrzebie, a nie kupno rasowego psa z hodowli. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda wciąż cierpi po stracie przyjaciółki

Wiele osób bez serca szydziło z dramatycznych zwierzeń Rozenek w mediach, w których opowiadała o swojej wielkiej stracie. Ona jednak głośno przyznaje, że to była dla niej niezwykle trudna chwila. 

- Wbrew przypuszczeniom naprawdę było to mocne przeżycie. To był nasz pierwszy pies, który odszedł, nasz wspólny z Radziem. Jeszcze w takiej sytuacji, my się tego kompletnie nie spodziewaliśmy. To był pies, który był bardzo zdrowy, a potem poszło to w takim tempie, tak lawinowo. Nie jest to miłe. To jest tragiczne, jest pusto w domu - opowiada. 

Jednocześnie z rozżaleniem wspomina niesamowity charakter psiaka, który sprawił, że teraz pustka jest jeszcze bardziej bolesna i nic dziwnego, że para zdecydowała się ją zapełnić kolejnym maleństwem. 

- Jeszcze Marianka miała taki charakter, że była psem, który był najbardziej widoczny. Sisi, która jest pierwsza, jest z nami najdłużej, była tym psem, który zawsze był trochę z boku. A Marianka była psem który był widoczny - czytam. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Co się dzieje? Magda Gessler bardzo schudła. Przestała jeść TEN produkt. Dietetycy złapali się za głowę!
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Dzisiaj o 20:20 pół Warszawy włączy TVP. Ważne wydarzenie ściągnie tłumy przed telewizory
  4. Jaka to melodia bez Janowskiego stacza się na dno. Dzisiejszy odcinek przelał czarę goryczy
  5. Policja w domu Rodzinki.pl. "Krzyki w niebogłosy, liczne wezwania"
  6. Burza wokół 14-letniej Roksany Węgiel. Wszystko przez zbyt wyzywający strój (Zdjęcie)

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News