Rozenek złożyła życzenia fanom. Ci zarzucili jej hipokryzję

Rozenek złożyła życzenia fanom. Ci zarzucili jej hipokryzję Źródło: Instagram - Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek nie należy do grona osób wywołujących wielkie kontrowersje. Znana prezenterka zazwyczaj spotyka się z pozytywnymi komentarzami, a hejt w jej kierunku pojawia się stosunkowo rzadko. Tym razem jednak to fani zarzucili jej hipokryzję.

Małgorzata Rozenek jest jedną z najbardziej lubianych polskich gwiazd. Miliony widzów miały okazję oglądać jej występy w różnych programach, takich jak "Perfekcyjna pani domu" czy "Projekt Lady". Gwiazda najczęściej uczy Polki, jak wyglądać i zachowywać się z klasą, przez co widzowie uważają ją za kobietę pełną szyku i podążającą zgodnie ze swoimi zasadami. 

Zazwyczaj niesie to wiele pozytywnych komentarzy, choć tym razem stało się zupełnie inaczej. Gwiazda telewizji postanowiła pochwalić się nowym zdjęciem na Instagramie, jednak nie spotkała się wyłącznie z pozytywnymi komentarzami. Niektórzy postanowili wytknąć jej pewną rzecz, która wyjątkowo zdenerwowała internautów. Fotografia nie wygląda na taką, która może wywoływać negatywne emocje, jednak tak właśnie się stało.

Małgorzata Rozenek złożyła życzenia fanom

Gwiazda telewizji TVN często udziela się w mediach społecznościowych, gdzie stara się nawiązywać kontakt z fanami. Internauci licznie obserwują każde działania Rozenek, między innymi te w serwisie Instagram, który służy do dzielenia się z innymi fotografiami z każdej okazji. Celebrytka nie ukrywa, że czuje się dobrze, gdy może podzielić się z innymi swoimi wrażeniami.

Ostatnie zdjęcie dodane przez gwiazdę niespodziewanie wyzwoliło w internautach niespotykane dotąd na jej profilu emocje. Zazwyczaj kobieta spotyka się z bardzo pozytywnym odbiorem, jednak tym razem było inaczej. Fotografia zupełnie nie wygląda na kontrowersyjną, jednak nieoczekiwanie stała się powodem do powstania nieprzychylnych komentarzy.

Małgorzata Rozenek postanowiła zamieścić w mediach społecznościowych fotografię przedstawiającą ją samą wraz z Radosławem Majdanem, a także dwoma synami. Wydawałoby się, że chwile spędzane wspólnie z rodziną nie mogą być niczym nietypowym, zwłaszcza przy okazji Wielkanocy, jednak okazało się, że internauci dostrzegli w tym coś, co ich oburzyło.

Małgorzata Rozenek została oskarżona o hipokryzję

- Ale święta wielkanocne Pani Małgorzato które przeżywa się w kościele a nie w rodzinie. No ale jak się nie praktykuje to się nie wie... - pisze jeden z internautów, który zarzuca celebrytce, że nie wie nawet jak powinno obchodzić się święta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Taka perfekcyjna, a baranek sztuczny! - dodał internauta, który stwierdził, że baranek w koszyczku wielkanocnym pary celebrytów jest stworzony ze sztucznego materiału.

Trudno było spodziewać się, że takie życzenia mogą być pretekstem do stworzenia negatywnych komentarzy, jednak tym razem tak właśnie się stało. Z pewnością nie spodziewała się tego również sama Małgorzata Rozenek, która złożyła fanom życzenia.

- Życzymy Wam Kochani spokojnych i rodzinnych świąt Wielkiej Nocy. Niech to będzie czas radości - napisała prezenterka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jolanta Kwaśniewska w SZOKUJĄCYCH słowach o emeryturze Polaków. "Praca do 80. roku życia lub więcej". Czy ona OSZALAŁA?
  2. Córka znanego aktora zmarła w męczarniach na raka jajnika. Osierociła dwójkę dzieci
  3. Wzruszające słowa Lipowskiej o ś.p. Witoldzie Pyrkoszu. Łzy w oczach
  4. Tysiące demonstrantów na ulicach Francji. Są wściekli, że rząd odbuduje Notre Dame
  5. Szelągowska zdradziła kapitalny sposób na wspaniałe pisanki. Kilka chwil i prawdziwe dzieła sztuki gotowe
  6. Córka Wiśniewskiego poszła w ślady ojca! Gdy dowiecie się, ile ma lat, oniemiejecie


źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News