Rozenek zrozpaczona. Padła ofiarą oszustów, sprawą zajmie się policja

Rozenek zrozpaczona. Padła ofiarą oszustów, sprawą zajmie się policja Źródło:

Małgorzata Rozenek wpadła w prawdziwą rozpacz. To, jak oszuści wykorzystali jej wizerunek, przekracza wszelkie normy i granice. Gwiazda nie zostawi tak tej sprawy - już teraz złożyła zeznania na policji. Inne celebrytki ją w tym wspierają.

Małgorzata Rozenek, najbardziej uznana mentorka programu "Projekt Lady" padła ofiarą oszustów. Producenci reklamy środków odchudzających postanowili bezprawnie wykorzystać wizerunek znanej celebrytki, uważanej przez wiele Polek za ideał kobiecości. Promocja była skuteczna do czasu, kiedy wykorzystane gwiazdy zobaczyły, co się wydarzyło. Teraz sprawą zajmie się policja.

Nie tylko Małgorzata Rozenek. Martyna Wojciechowska i inne celebrytki zostały wykorzystane!

Nie tylko Małgorzata Rozenek padła ofiarą bezdusznych oszustów, którzy chcieli wypromować swoją markę na wizerunku gwiazdy. Podobny los spotkał Martynę Wojciechowską i dziennikarkę Beatę Tadlę. To właśnie Martyna jako pierwsza poinformowała swoich obserwatorów na Instagramie, że znalazła się w reklamie nie z własnej woli. Teraz podobne oświadczenie postanowiła wydać Małgorzata. - Kochani! Sprawa jest bardzo ważna, bo dotyczy zdrowia i wielkiego oszustwa. Od kilku tygodni otrzymuję od Was pytania, czy rzeczywiście schudłam dzięki koktajlom "Choco Lite". ABSOLUTNIE NIE! Sprawa już została zgłoszona do właściwych organów, aby zaprzestano BEZPRAWNIE WYKORZYSTYWAĆ MÓJ WIZERUNEK W REKLAMIE SPECYFIKU! NIE DAJCIE SIĘ NA TO NABRAĆ!!! Wszystkim czujnym osobom bardzo dziękuję za pomoc. I pamiętajcie, że dieta i aktywność fizyczna są kluczem do dobrej sylwetki. Miłego dnia! - napisała na swoim profilu Małgorzata Rozenek. Twórca reklam porównał zdjęcia Rozenek sprzed wielu lat do tych zrobionych niedawno. Widać, że Małgosia zgubiła sporo kilogramów. Firma przekonuje, że to właśnie ich produkty są odpowiedzialne za tę piękną metamorfozę. Jak jednak opowiada Małgorzata Rozenek, jest to kompletne kłamstwo.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyńska właśnie wzięła ślub! Nie tak miało to wyglądać, wpadka roku
  2. Uważajcie! Lidl wycofuje skażony produkt, zdrowie tysięcy klientów zagrożone
  3. Tym aresztowaniem żyją światowe media. Markle przerażona, nawet 20 lat więzienia
  4. Pies z silną wolą życia. Mimo poderżniętego gardła cudem przeżył
Małgorzata Rozenek fot. Instagram Rozenek fot. Instagram.com/m_rozenek Małgorzata Rozenek Instagram.com/@m_rozenek
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News