Małgorzata Rozenek przerażona? Skandaliczna przeszłość jej męża może bezsprzecznie wpłynąć na jej decyzje i ewentualne plany związane z dalszymi krokami. Związek dwojga, choć wydaje się szczęśliwy, może się wkrótce skończyć. Ile żon miał Radek Majdan?

Małgorzata Rozenek pojawiła się w mediach za sprawą udziału w programie „Perfekcyjna Pani Domu”. Łagodna gospodyni w ciągu kilku lat zmieniła się w lwicę salonową. Dziś odważna, ekscentryczna i niepozbawiona ciętego języka, przemierza polskie ścianki i opowiada o tym, co się dzieje w życiu prywatnym. Jej mąż – aktualny – ma jednak za sobą pewne sekrety z przeszłości.

Ile żon miał Radek Majdan? Małgorzata Rozenek z pewnością obawia się o wspólną przyszłość

Radek Majdan w 1998 roku został mężem Sylwii Koperkiewicz – projektantki mody. Małżeństwo to nie trwało długo. Później bramkarz zaczął się spotykać ze wschodzącą gwiazdą muzyki – Dodą. Najgłośniejsza para w polskim show biznesie pojawiała się na okładkach wszystkich tabloidów. Zdradzali kulisy związku, udzielali wywiadów i w atmosferze ogromnego skandalu wzięli rozwód. Po latach Dorota Rabczewska wyjawiła, że mężczyzna regularnie ją zdradzał.

Skandal gonił skandal. Mężczyzna postanowił na nowo zadbać o swoją karierę i coraz częściej pojawiał się w mediach. Wpadł w oko Małgorzacie Rozenek, która prowadziła w tym czasie kultowy program TVN „Perfekcyjna Pani Domu”. Była na szczycie. Wtedy zaczęli się spotykać.

W 2013 roku się w sobie zakochali, trzy lata później stanęli na ślubnym kobiercu. O tym związku mówili wszyscy, a para dbała o to, aby media miały pożywkę. Oboje zmienili się nie do poznania. O sobie mówią, jako o miłościach swojego życia.

Radosław Majdan był dwukrotnie żonaty zanim związał się z Rozenek. Kobieta pomimo własnych doświadczeń zdaje się być niezwykle zaangażowana w nową relację. Niedawno donoszono o tym, że gwiazda TVN spodziewa się dziecka. Tych informacji jednak nie potwierdzono.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Czterej pancerni i pies": Fani w szoku! Ujawniono zaskakujące kulisy serialu

Trzy żony Radosława Majdana nie darzą się serdecznością. Znany jest konflikt między Dodą, a Rozenek. Ostatnio piosenkarka wdała się w dość ostry konflikt ze stylistą perfekcyjnej pani domu.

Oboje dojrzali i doświadczeni sugerują, że są miłością swojego życia. Nie wiadomo jednak, czy nawyki z przeszłości powrócą i para nie wytrzyma presji mediów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Doda jurorką The Voice of Poland? Gwiazda komentuje
  2. Załamana Doda szczerze o alkoholu. Wiele osób będzie w szoku
  3. Doda przeraziła swoich fanów mówiąc o swojej śmierci! „Artysta martwy jest więcej warty”
  4. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku. Będziesz w szoku
  5. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej toksycznych par

TVN zalicza wpadkę za wpadką! Tego widzowie nie mogli przebaczyć

ŹRÓDŁOeska.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl