rozenkowie
fot. Małgorzata Rozenek Instagram
Bartłomiej Chudy - 25 Grudnia 2018

Rozenek opublikowała intymne zdjęcie syna! "W szkole go za to ZNISZCZĄ, ale wstyd!"

Małgorzata Rozenek pokazała na swoim Instagramie jak spędza tegoroczne święta. W fotorelacji widzimy szczęśliwych rodziców i dzieci, którzy emanują wspólnym szczęściem. Zdaniem wielu osób, jedna z fotografii była przekroczeniem zasad przyzwoitości.

Małgorzata Rozenek, jak na jedną z czołowych gwiazd polskiego show-biznesu przystało, nie odrywa się od mediów społecznościowych. W codziennej pracy jest to dla niej niezbędne narzędzie marketingowe, podkręcające jej artystyczną autokreację. Nie inaczej jest w czasie świąt. Rozenek-Majdan postanowiła opublikować na swoim Instagramie zdjęcia z domu rodzinnego. Dzięki temu możemy zobaczyć jak Majdanowie spędzają tegoroczne święta. Na zdjęciach widzimy zadowolonych i szczęśliwych rodziców z pociechami. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan pokazali się z synami kobiety z pierwszego małżeństwa, 12-letnim Stasiem i 8-letnim Tadeuszem.

Świąteczna relacja gwiazdy. Małgorzata Rozenek chwali się rodzinnymi świętami

Gwiazda, która swoją telewizyjną karierę rozpoczęła od prowadzenia programu "Perfekcyjna pani domu" nie mogła powstrzymać się przed zaprezentowaniem tego, jak spędza wigilię. - Takie święta kocham. Rodzina (choć bardzo brakowało teściów i rodzeństwa) kolędy, choć nikt z nas nie potrafi śpiewać, ważne rozmowy, przemowa taty przy opłatku, strach o bombkę łabędzia, który jest w domu od pokoleń i co roku martwimy się, żeby się nie zbił, śmiech, radość i zimne ognie. A najlepsze jest to, że co roku jest dokładnie tak samo - napisała na Instagramie. - I właśnie o to chodzi, bo jak życzył nam tata przy opłatku: żebyśmy za rok spotkali się w tym samym gronie lub większym - zakończyła wpis Rozenek-Majdan.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Najseksowniejsze belfie gwiazd w 2018 roku [ZDJĘCIA]Najseksowniejsze belfie gwiazd w 2018 roku [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Syna Rozenek czeka fala śmiechu w szkole

Pod profilem gwiazdy nie mogło obyć się bez dyskusji. Większość docenia kunszt małżeństwa Majdanów i życzy im rodzinnych świąt, czyli takich, jakie można zobaczyć w zdjęciowym kadrze. Niektórzy poczuli się poruszeni zdjęciem, na którym Rozenek-Majdan całuje młodszego z synów. - Jak to możliwe, żeby matka pocałowała się z synem w usta? Tak już można? To jest strasznie dziwne; W szkole go za to ZNISZCZĄ, ale wstyd! - piszą sceptyczni wobec czułości internauci. W jej obronę wstawili się kolejni internauci, zauważając, że najpiękniejszy dowód rodzinnego szczęścia potrafi być w dobie Świąt zmieszany z błotem. W dyskusje włączyła się nawet sama Małgorzata Rozenek, która broniła sposobu, w jaki całuje swoje dziecko. - Dziwny jest ten świat, miłości do syna, do dzieci nie można okazywać... bo co ludzie "powiedzą" - dziwi się poruszeniu części internautów jeden z komentujących. Mniej wyrozumiałe będą jednak dzieci w szkole, do której chłopiec uczęszcza. Więcej niż pewne jest, że fotorelacja w wigilii w jego domu zostanie mu wypomniana przez rówieśników, którzy uwielbiają nabijać się z podobnych sytuacji.Małgorzata Rozenek fot. instagram.com/m_rozenekMałgorzata Rozenek fot. instagram.com/m_rozenekZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda TVN będzie wściekła! Jej były mąż publicznie opowiada o jej WAGINIE
  2. Radosław Majdan był z nią, zanim poznał Dodę. Kim jest jego pierwsza żona?
  3. Oryginalne przepisy na święta bożego narodzenia. Zachwyć nimi swoich bliskich!
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  5. Wellman o aborcji. Można się zdziwić
Anna GuzikZnane Polki po czterdziestce, które w ogóle nie wyglądają na swój wiekCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News