Małgorzata Rozenek nie dba o swoje zdrowie? Fani komentują ostatnie zdjęcie gwiazdy

Małgorzata Rozenek nie dba o swoje zdrowie? Fani komentują ostatnie zdjęcie gwiazdy Źródło: instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek smuci swoich fanów. Wygląda na to, że nie chce dbać o swoje zdrowie. Ich reakcja mówi wszystko. Chcą, aby się zmieniła. Gwiazda jednak ma ważny powód, których usprawiedliwia jej zachowanie.

Małgorzata Rozenek w ostatnich latach dosłownie szybuje jako gwiazda showbiznesu. Powstają programy rozrywkowe tylko z jej udziałem, a ta angażuje się w kolejne akcje i produkcje. Odkąd poślubiła Radosława Majdana (byłego bramkarza reprezentacji) jej życie według mediów stało się trochę bardziej kontrowersyjne. Ostatnio fani Rozenek zwrócili uwagę na pewną cechę zdjęć, które pojawiły się w sieci w związku z konferencją TVN.

Małgorzata Rozenek - fani zszokowani

W Polsce obecnie panuje zima. Temperatura chętnie sięga poniżej zera. Ludzie coraz częściej łapią przeróżne choroby. Nie brakuje zapaleń gardła, katarów, gorączek, a co za tym idzie - kolejki w państwowych i prywatnych placówkach medycznych są dosłownie przepełnione pacjentami. Większość osób w tej sytuacji zna skuteczną metodę, aby zapobiec zachorowaniu. Wystarczy rozsądnie się ubierać. Rozsądnie, czyli ciepło. Najlepiej "na cebulkę". Warto założyć ciepły sweter, pod spodniami powinny znaleźć się kalesony, których wstydzą się tylko mali chłopcy, a ręce powinny być ukryte w rękawiczkach. Wokół szyi warto owinąć szalik, a na czubek głowy włożyć czapkę. Proste, prawda? Tak. Jest jednak problem z tym związany. Tacy opatuleni ciepłą garderobą nie wyglądamy zbyt... atrakcyjnie, a przecież musimy odpowiednio się prezentować, gdy chcemy, aby zdjęcia "ze ścianek", a także w związku z innymi okolicznościami sprzedały się dobrze i robiły wrażenie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zamiast stroju "na cebulkę" modne wdzianko

Małgorzata Rozenek w tej sytuacji wie jak się zachować. Na zdjęciach ubrana jest w sukienkę, która sięga jej mniej więcej do połowy uda. Na to w ciekawy, seksowny sposób nałożyła kurtkę. Jednak nie wygląda na to, aby miała ona zapewnić jej ciepło. W końcu część ramienia jest odsłonięta. Przynajmniej wygląda bardzo modnie. Na nogach gwiazdy znajdują się niebieskie kozaki z jeansowego materiału z odkrytymi palcami. Odważnie w końcu ta część ciała najszybciej się ochładza. Całość uzupełniona jest piękną torebką. Na zdjęciu gwiazda ma jednak fryzurę, która według internautów jest dosyć zwyczajna. Dzięki niej jednak wygląda młodziej. Włosy prawdopodobnie były ułożone w dosyć spontaniczny sposób. Jednak z pewnością cała kreacja była przemyślana. Małgorzata Rozenek fot. instagram.com ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Tak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  2. Córka prezydenta to PIEKIELNIE ambitna osoba. Po uczelni krążą o niej SZOKUJĄCE opinie
  3. Kasia Tusk urodziła? Media poznały płeć dziecka i datę porodu
  4. Szpak bierze za to po 170 zł od fanów. Warto?
  5. Wieniawa pochwaliła się nowym psem. Fani: "Pozbyłaś się poprzedniego?!"
     
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News