Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem z bratem. To znany gwiazdor!

Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem z bratem. To znany gwiazdor! Źródło: Screenshot z youtube.com/TVNStyle

Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie ze swoim bratem. Niewielu wiedziało, że to znany gwiazdor. Fani natychmiast zaczęli "googlować" jego imię i nazwisko. Byli pod wrażeniem, gdy dowiedzieli się, że był solistą w operze. Okazuje się, że od zawsze wspierał swoją siostrę w karierze. Wiedział, że Gosia ma talent.

Małgorzata Rozenek na swoim Instagramie pochwaliła się swoim bratem. Fani byli szczerze zadziwieni profesją mężczyzny. Okazało się, że jest wybitnym tancerzem, którego dobrze znają bywalcy spektakli operowych we francuskim Lyonie.

Pierwszy raz Rozenek pokazała brata, gdy pojawiła się z nim na premierze filmu "Mój Biegun". Wtedy nie wywołał on wśród mediów zainteresowania. Zmieniło się to, gdy Rozenek opowiedziała o nim w jednym z wywiadów.

Małgorzata Rozenek ma utalentowanego brata

Więcej o swoim bracie Małgorzata Rozenek po raz pierwszy opowiedziała w wywiadzie z "Galą". To dopiero wówczas media zainteresowały się osobą Mishy Kostrzewskiego.

- Jest wybitnym tancerzem. Odnosi duże sukcesy, ma żonę i trójkę dzieci. Przez 10 lat był solistą w operze w Monte Carlo, teraz jest solistą w operze w Lyonie, zajmuje się choreografią - powiedziała dla "Gali" gwiazda TVN.

Małgorzata Rozenek również ukończyła szkołę baletową. Taniec jest więc ważnym elementem jej życia. Naukę w szkole baletowej traktowała śmiertelnie poważnie. Pomimo wszystko to jednak jej brat osiągnął mistrzostwo w tej dziedzinie. Choć gwiazda zdaje się już nie być zainteresowana karierą taneczną, to jej brat jest zdania, że ona również mogłaby osiągnąć sukces jako tancerka. W końcu jest bardzo popularna, więc miałaby świetne początki. Misha sugeruje, że mogłaby rozpocząć od "Tańca z gwiazdami", gdzie według niego idealnie pasuje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Gosia była bardzo poważna. Bardzo poważnie traktowała swoje podejście do nauki. W szkole baletowej bardzo dobrze tańczyła. Pamiętam, że na dyplomie, który miała, aż byłem zdziwiony. Ma dużo charakteru. Bardzo to widać jak tańczy. Uważam, że wygrałaby. Od niej lepiej nikt nie zatańczy. Jeżeli ma ochotę i jej się chce, to niech się bawi, bo to fajna zabawa - Misha Kostrzewski w rozmowie z "Party".

Czy Misha Kostrzewski zdobędzie popularność w Polsce?

Odkąd o Mishy zrobiło się głośno w polskich mediach, fani Rozenek zadają sobie pytanie, czy jej brat zdobędzie w showbiznesie taką samą popularność, jak ona. Mogłaby mu w tym pomóc. Misha jest bardzo utalentowany, co z pewnością przysporzyłoby mu sławy. Może kiedyś zostanie jurorem "Tańca z gwiazdami"?

Źródło: Instagram/Małgorzata Rozenek

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Gwiazda Dzień Dobry TVN pokazała dom! Luksusowa willa powaliła na kolana fanów!
  2. Dorota Wellman wygrała! Dostanie POTĘŻNE odszkodowanie od dziennikarza, który uważa, że „Seks jej nie grozi”
  3. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce
  4. Ile zarabia doktor na uczelni? Te zarobki to śmiech przez łzy
  5. Legendarny kosmetyk przeceniony o niemal połowę. Tłumy rzucą się na promocję w Rossmannie, pospieszcie się

Źródło: Lelum

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News