Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z rodzicami. Nie uwierzycie, kim są

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z rodzicami. Nie uwierzycie, kim są Źródło: Screen/youtube/tvnpl

Małgorzata Rozenek w końcu opublikowała zdjęcie z rodzicami. Choć gwiazda zwykle stara się ukrywać swoich bliskich przed mediami, teraz w końcu możemy zobaczyć całą jej rodzinkę. Z pewnością nie uwierzycie również, kim są rodzice sławnej celebrytki.

Małgorzata Rozenek swoją rozpoznawalność zawdzięcza w głównej mierze programowi "Perfekcyjna Pani Domu" emitowanemu przez telewizję TVN, w którym zadebiutowała w 2012 roku. Pokazała się tam jako niezwykle skrupulatna osoba, która z chęcią pomaga wszystkim potrzebującym gospodyniom i gospodarzom domowym. Celebrytka doskonale odnalazła się także w świecie mediów społecznościowych, gdzie obserwowana jest przez setki tysięcy Polaków. Chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia ze swojej pracy przed kamerami oraz dzieli się z fanami ważnymi chwilami, zawsze jednak uważa na to, co udostępnia. 

Zwykle unika poruszania najintymniejszych tematów i bardzo niechętnie prezentuje mediom i fanom jakiekolwiek bliskie osoby, z wyjątkiem swoich dzieci oraz ukochanego Radka Majdana. Teraz jednak nastąpił przełom, a Małgorzata Rozenek zdecydowała się zaprezentować najważniejsze dla niej osoby - rodziców. Fani na jej Instagramie oszaleli, a wszyscy podziwiają niezwykłe podobieństwo. 

Małgorzata Rozenek prezentuje fanom swoich rodziców

Raczej dla nikogo nie będzie zaskoczeniem fakt, że Małgorzata Rozenek znaczącą część swoich fanów zdobyła właśnie dzięki mediom społecznościowym. Celebrytka doskonale wie, jak kierować swoimi profilami, by bezustannie pobudzać zainteresowanie Polaków, dzięki czemu od lat króluje w polskim show-biznesie. Od czasu do czasu możemy delektować się cudownymi zdjęciami z egzotycznych wakacji czy fotografiami, na których uwiecznione zostały istotne dla gwiazdy i jej bliskich chwile. 

Niestety Małgorzata Rozenek stroni od publikowania zdjęć swoich przyjaciół oraz rodziców, dlatego każda chwila taka jak ta jest ogromnym wydarzeniem. Właśnie na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć całą jej rodzinę w towarzystwie uroczych rodziców podczas spaceru. Wszyscy wydają się nieświadomi zdjęcia, przez co internauci cieszyć się mogą wyjątkową i rzadko spotykaną wśród celebrytów naturalnością. 

- Rodzinka - podpisała fotografię gwiazda dołączając "serduszko". 

Większość fanów gwiazdy nawet nie wie, kim są jej rodzice. Otóż Małgosia jest córką Stanisława oraz Zofii Kostrzewskich. Z pewnością wielu nie uwierzy, że ojciec Perfekcyjnej pani domu - z wykształcenia ekonomista - od wielu lat związany jest z Prawem i Sprawiedliwością. Pełnił funkcję skarbnika tej partii oraz był głównym doradcą gospodarczym Jarosława Kaczyńskiego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci nie kryją swojego zdziwienia 

Oczywiście taka publikacja natychmiast wywołała całą lawinę komentarzy zachwyconych internautów. Wszyscy zgodnie podziwiali podobieństwo gwiazdy do rodziców oraz międzypokoleniowy styl i klasę. Jedyną wadą tego zdjęcia okazało się to, iż brak na nim jeszcze rodziców Radka Majdana. 

- Wspaniale wyglądacie wszyscy razem! Takie rodzinne wypady zawsze są cudowne i moja rodzinka też je uwielbia. Swoją drogą Małgosiu jesteś bardzo podobna do mamy, obie piękne - czytamy. 

- Cała rodzinka z klasą, wszystkie trzy pokolenia. Super fotka, oby więcej takich z całą rodzinką - pisze kolejna osoba. 

- Brakuje mi tu tylko rodziców Radka i obraz by był kompletny i idealny. Cała rodzinka w komplecie delektuje się ładną pogodą. Pozdrawiam! - dodaje internautka. 

Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
  2. Michał Wiśniewski pokazał 17-letniego syna! Zemdlejecie z wrażenia. Jest BARDZO przystojny!
  3. Jako jedyny w Polsce. Dostał matczyną emeryturę
  4. Nie żyje Irena Kulczyk
  5. Aktorka TVN musiała przejść przez piekło. "Miałam 2-3% szans"

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News