Rozenek zatrudniła specjalną nianię. Trudno uwierzyć dla kogo

Rozenek zatrudniła specjalną nianię. Trudno uwierzyć dla kogo Źródło: Fot. Facebook Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek od czasu prowadzenia programu "Perfekcyjna Pani Domu" przeszła bardzo dużą metamorfozę. Niektórzy twierdzą, że aż za dużą. Od mycia umywalek i sedesów, przez wulgaryzmy w "Azja Express", aż po pouczanie młodych kobiet i roznegliżowane zdjęcia w sieci. Zdaniem niektórych, byłej żonie Jacka Rozenka zwyczajnie uderzyła woda sodowa do głowy. Dowodem na to może być jej ostatni kaprys. 

Małgorzata Rozenek, dzięki kontraktom telewizyjnym i kampaniom reklamowym, może pozwolić sobie na wiele udogodnień. Jednak ułatwienia, takie jak catering czy pani do sprzątania, nie są już dzisiaj usługą ekskluzywną, a już na pewno nie na miarę celebryty. Była królowa porządku posunęła się o krok dalej - wynajęła nianię do zadań specjalnych.

Małgorzata Rozenek i jej maleństwa

Znana celebrytka postanowiła zatrudnić osobę, która zatroszczy się o jej... buldożki. Po tym, jak jej zwierzaki zaczęły dostawać pogróżki, Małgorzata była zmuszona rozwiązać jakoś tę kwestię. O trudnej sytuacji poinformował "Fakt": - Ludzie pisali, że jeśli nie przestanie reklamować kosmetyków testowanych na zwierzętach, to ukradną jej ukochane buldogi francuskie. Małgosia nie wyobraża sobie, by coś się stało Lili, Sisi albo Mariance, które traktuje jak córki - donosi tajemniczy informator "Faktu".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Na szczęście wszystko wskazuje na to, że kryzys został zażegnany. W tej chwili w domu Małgorzaty Rozenek i Majdana pojawiła się osoba, która 24 h na dobę troszczy się o dobro buldożków. - Małgosia wynajęła doświadczoną psią nianię, która będzie się z nimi bawić i wyprowadzać je na spacery. Jej pomoc przyda się szczególnie wtedy, gdy Małgosia, wyjeżdżając służbowo poza Warszawę, nie będzie mogła zabrać zwierzaków ze sobą - można przeczytać w "Fakcie". Poza osobą do opieki nad pieskami Małgorzata Rozenek i jej mąż korzystają też z usług opiekunki do dzieci i gosposi. A czy wy korzystacie z jakiś pomocy domowych? Uważacie to za udogodnienie czy fanaberie celebrytów?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Policja ujawnia nowe, oburzające fakty ws. wypadku kolumny Dudy, gdzie ucierpiało dziecko
  2. Michalkiewicz o ofierze molestowanej przez księdza: „Żadne ku**y nie są tak wysoko wynagradzane”
  3. Widzowie M jak Miłość kochali ją od początku serialu. Bohaterka jest ciężko chora
Następny artykuł