Zakonnik zarzucił Rozenek ohydne kłamstwo! Właśnie rozpętał maksymalną burzę w mediach

Zakonnik zarzucił Rozenek ohydne kłamstwo! Właśnie rozpętał maksymalną burzę w mediach Źródło: youtube.com/FAKT24.PL

Małgorzata Rozenek wzbudziła wiele dyskusji na forum publicznym, gdy poinformowała o ukończeniu swojej książki dotyczącej metody in vitro. Jednak bardzo szybko pojawił się głos, zarzucający autorce bezczelne kłamstwo.

Małgorzata Rozenek w ostatnim czasie dość często pojawia się w mediach, gdzie dziennikarze pytają ją o najnowszą książkę, dotyczącą metody zapłodnienia in vitro. Sama autorka wiele zawdzięcza tej metodzie i z tego względu postanowiła napisać książkę, przybliżającą jej specyfikację. Jednak bardzo szybko pojawił się głos sprzeciwu wobec publikacji. Jak się okazało, książka może być prawdziwym skandalem.

W książce Małgorzata Rozenek przeprowadziła kilka wywiadów. W tym z pewnym człowiekiem, który twierdzi, że autorka w ogóle swojej książki nie napisała. Zdaniem pewnego dominikanina, z którym wywiad został umieszczony na stronach publikacji, to nie Małgorzata Rozenek ją napisała, a jedynie podpisała się własnym nazwiskiem pod pracą kogoś innego. W sieci zawrzało.

Małgorzata Rozenek nie napisała swojej książki? Szykuje się wielki skandal

Dominikanin Paweł Gużyński, jeden z bohaterów książki postanowił odpowiedzieć na słowa Małgorzaty Rozenek, publikując swoje słowa w mediach społecznościowych.

- Jako współautor jednego z wywiadów, mam dwie uwagi do powyższej wypowiedzi. Po pierwsze, wywiady nie zostały przeprowadzone, zebrane i opracowane kosztem Pani wielomiesięcznej żmudnej pracy (...) Do udzielenia wywiadu, który ukazał się w książce firmowanej Pani imieniem i nazwiskiem nie zniechęcił mnie ani Pani status celebrytki ani wielce prawdopodobna negatywna reakcja własnego środowiska. Niemniej nie mogę pozostać obojętny na fakt, iż tak bezceremonialnie przedstawia się Pani jako autorka wywiadów, które przeprowadził i opracował ktoś zupełnie inny - napisał dominikanin, cytowany przez portal "vogulepoland".

Słowa te zdumiały wiele osób. Jako bezpośredni bohater książki, dominikanin musi doskonale wiedzieć, kto przeprowadzał z nim wywiad.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Osobiście nie boję się publicznej konfrontacji z odmiennymi poglądami niż moje (...) Uważam, że Kościół nie może unikać dyskusji, kaprysząc na celebryckość znacznej części współczesnego areopagu (...) Jednak nie aprobuję faktu, że publicznie uznaje się Pani za autorkę książki, do treści której nie przyłożyła Pani ręki w stopniu uprawniającym do miana autorki - kwituje duchowny.

Wszystko wskazuje na to, że szykuje się wielka afera, jeśli ten temat przebije się w opinii publicznej. Wszyscy czekają z niecierpliwością na to, aż Małgorzata Rozenek osobiście się do tego odniesie.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Danuta Szaflarska zostawiła po sobie ogromny majątek. Kto odziedziczy 7-cyfrową sumę?
  2. Mama Anny Popek miała poważne problemy zdrowotne? „Całkiem opadła z sił”
  3. Zapłakana nastolatka dla chorego na raka taty zrobiła co się tylko dało. Wstali wszyscy, jurorzy i publika
  4. Gwiazda Polsatu pozbierała się po nagłym pęknięciu tętniaka w mózgu. "Chce zostać mamą"
  5. Aneta z "Na Wspólnej" w szale! Wszystko przez Darka

źródło: Vogule Poland

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News