Małgorzata Rozenek jest jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek, dlatego też wiele firm zaprasza ją do współpracy przy organizacji różnego rodzaju eventów. Na jakie wynagrodzenie może liczyć gwiazda? Te kwoty bez wątpienia zaskakują.

Rozenek-Majdan rozpoczęła swą karierę w stacji TVN jako prowadząca programu „Perfekcyjna pani domu”. Najpierw był on emitowany w TVN Style, jednak ostatecznie trafił do głównego kanału stacji, gdyż bardzo spodobał się widzom.

Małgorzata Rozenek-Majdan: droga do zawrotnej kariery

Jako że prezenterka zdobyła sympatię i zaufanie Polaków, zatrudniono ją przy produkcji show „Projekt Lady”. Ten format także odniósł wielki sukces, więc Rozenek-Majdan doczekała się ostatecznie autorskiego programu, „Iron Majdan”, w którym występuje wraz z mężem.

Aktywność telewizyjna oraz regularne dbanie o konta na portalach społecznościowych sprawiło, że celebrytka stała się jedną z największych polskich gwiazd. Wiele firm decyduje się więc na zaproszenie jej do współpracy, jednocześnie przystając na płacenie naprawdę zawrotnych kwot.

Pokaźne zarobki gwiazdy

Według danych, które ujawnili dziennikarze Wirtualnej Polski, Rozenek-Majdan może liczyć na wynagrodzenie wysokości od 12 do 14 tys. zł za poprowadzenie jednego eventu. Właśnie tyle zarobiła, gdy rozpoczęła pracę przy akcji „Szafa Otwarta”, w ramach której w ośmiu polskich miastach zorganizowano spotkania fanów z celebrytką.

Warto zaznaczyć, że najpopularniejsze krajowe gwiazdy mogą liczyć na kilka tego typu eventów w miesiącu. Poza tym są zaangażowane w realizację programów telewizyjnych, które także stanowią doskonałe źródło zarobku.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Magda Gessler stanie przed sądem! To KONIEC „Kuchennych Rewolucji”?
  2. W latach 90-tych wszyscy śpiewali jej piosenki. Odeszła legendarna piosenkarka
  3. W Polsce był hit, w Szwecji katastrofa. Metallica wygwizdana

Czy jesteś fanem programu "Iron Majdan"?

Loading ... Loading ...

Oto największe biusty polskiego show-biznesu! [ZDJĘCIA]


Jak Rozenek-Majdan wyglądała w dzieciństwie? 10 nieznanych faktów z życia Małgosi