Rozenek przeżywa załamanie nerwowe? "Przez cały dzień miała ataki furii i płaczu"

Rozenek przeżywa załamanie nerwowe? "Przez cały dzień miała ataki furii i płaczu"

Małgorzata Rozenek cały czas odczuwa skutki jej wielkiej kłótni z Kingą Rusin. Gwiazdy TVN-u nie przebierały w słowach podczas swojego konfliktu, co poskutkowało odpowiednimi karami ze strony ich pracodawcy. Jednak na tym nie kończy się ta dramatyczna wymiana zdań.

Małgorzata Rozenek jest jedną z tych gwiazd, które prawdopodobnie nie wyobrażają sobie życia bez codziennej obecności na wszelkiej maści portalach. Ostatnimi czasy przyczyną wzmianek o małżonce Radosława Majdana był jej konflikt z Kingą Rusin. Gwiazdy TVN-u weszły w otwarty konflikt między sobą, który został zastopowany dopiero przez stację telewizyjną. Najnowsze doniesienia świadczą o tym, że Małgorzata Rozenek cały czas odczuwa skutki tej kłótni.

Małgorzata Rozenek nie może się podnieść po konflikcie

Rozstrzygnięcie konfliktu między Małogrzatą Rozenek i Kingą Rusin nastąpiło dopiero wtedy, kiedy do całej wymiany zdań włączyła się stacja telewizyjna zatrudniająca obydwie gwiazdy. TVN miał zdecydowanie nakazać prezenterkom zakończenie konfliktu i usunięcie z sieci wszystkich problematycznych postów związanych z wzajemnym oczernianiem. Zdecydowane działania dyrekcji stacji przejawiły się również w skierowanym do obydwu stron zakazie uczestniczenia w charytatywnym balu stacji. Kierownictwo uznało, że konflikt gwiazd nie zgrywa się z celem balu, czyli zbiórką pieniędzy dla podopiecznych fundacji TVN. Ta decyzja miała szczególnie zaboleć Małgorzatę Rozenek. Prezenterka podobno przepłakały cały dzień balu. Anonimowy informator "Faktu" donosi, że nie obyło się bez interwencji Radosława Majdana, który musiał uspokoić swoją małżonkę. - Załamała się i musiał wkroczyć Radek. Kazał jej wyłączyć w telefonie internet, by nie czytała niepochlebnych i często wulgarnych komentarzy pod artykułami dotyczącymi jej wojny z Kingą. Przez cały dzień miała na przemian ataki furii i płaczu - powiedział znajomy Małgorzaty Rozenek. Informator przyznał również, że mąż prezenterki musiał skorzystać z naprawdę mocnych środków, aby ta mogła odżyć i wrócić do siebie. - Kupił jej karnet do spa, żeby mogła odpocząć od rzeczywistości i odreagować - informuje rozmówca Faktu.

O co pokłóciły się gwiazdy TVN-u?

Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek posprzeczały się w kwestii ochrony praw zwierząt. Wszystko zaczęło się jednak od innej gwiazdy związanej z niebiesko-żółtą stacją telewizyjną, Joanny Krupy. Ona jako pierwsza wygarnęła Małgorzacie Rozenek, że ta reklamuje kosmetyki testowane na zwierzętach. Małżonka Radosława Majdana stwierdziła wtedy, że firma nigdy nie poinformowała jej o podobnych praktykach. W tym momencie do dyskusji dołączyła Kinga Rusin i doszło do prawdziwej eskalacji konfliktu. Prezenterki TVN-u zaczęły nie tylko sprzeczać się, która z nich dopuszcza się bardziej nagannych zachować, ale też przerzucały się publicznie obelgami. Potyczka zakończyła się dopiero w momencie interwencji dyrekcji stacji.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Aktor „Pierwszej Miłości” będzie oskarżony o współpracę z mafią? Wyjaśniamy o co chodzi
  2. Michał Szpak nie przebierał w słowach! Ujawnił tajną listę
  3. Ariana Grande nie może się pozbierać. Piosenkarka przerywa karierę
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News