Małgorzata Rozenek opowiedziała o swoim dramacie. Straszna diagnoza doszczętnie ją załamała

Małgorzata Rozenek opowiedziała o swoim dramacie. Straszna diagnoza doszczętnie ją załamała Źródło: screen/YouTube/Magazyn Gala

Małgorzata Rozenek publicznie mówi o swoim ogromnym dramacie. Gwiazda TVN była zdruzgotana, gdy usłyszała diagnozę. Nie tak wyobrażała sobie swoje życie.

Małgorzata Rozenek wydaje się kobietą idealną. Wiele osób zazdrości jej doskonałej figury i olbrzymiej popularności, którą dają jej kolejne programy TVN. Okazuje się jednak, że życie popularnej prezenterki nie jest usłane różami. W jej biografii jest wiele bardzo dramatycznych momentów. Jednym z nich pragnienie potomstwa i staranie się o poczęcie dziecka.

Gwiazda TVN jest szczęśliwą mamą dwóch synów. Stanisław i Tadeusz urodzili się dzięki metodzie in vitro. Małgorzata Rozenek do dziś musi mierzyć się z zarzutami, że jej dzieci są "sztuczne". Jednak dziś nie boi się głośno mówić o swoim cierpieniu związanym z niepłodnością oraz nieudanych próbach zajścia w ciążę.

Małgorzata Rozenek opowiedziała o swoim dramacie. Nie mogła pogodzić się ze swoją niepłodnością

Małgorzata Rozenek, podobnie jak wiele innych kobiet, marzyła o macierzyństwie. Okazało się jednak, że w jej przypadku zajście w ciążę nie będzie łatwe. Po szeregu badań lekarskich padła diagnoza, która załamała prowadzącą "Projekt Lady". Niepłodność - to słowo brzmiało dla niej niczym wyrok. Jedyną szansą na poczęcie dziecka była metoda in vitro.

Gwiazda TVN opowiedziała o swoim dramacie w ekskluzywnym wywiadzie dla Gazety Wyborczej. Wspomniała o bardzo dramatycznych momentach w swoim życiu, kiedy łzy i rozpacz były dla niej chlebem powszednim. W przeżywaniu osobistej tragedii towarzyszyli jej bliscy:

- Zadzwoniłam do mamy. Płakałam, byłam zła, że coś takiego spotkało właśnie mnie. Uspokajała mnie, że nie mam co płakać, bo to nie jest sytuacja bez wyjścia. Wkurzałam się na świat, że akurat to musiałam wylosować - przyznała w wywiadzie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Diagnoza ją załamała. Dziś wspiera kobiety, które borykają się z podobnym problemem

Małgorzata Rozenek była załamana diagnozą lekarza, jednak dzięki wsparciu bliskich osób zdecydowała się na metodę in vitro. Jak sama przyznaje, był to bardzo czasochłonny i ogromnie stresujący proces. Co drugi dzień musiała jeździć do kliniki, aby wraz z lekarzami analizować postęp kolejnych etapów. Dziś jest bardzo wdzięczna, że nauka i nowoczesna technologia pomogły jej zostać matką. 

Popularna prezenterka chce starać się o kolejne dziecko ze swoim mężem Radosławem Majdanem. W tym celu będzie musiała przejść wszystkie skomplikowane procedury po raz kolejny. Gwiazda TVN nie zniechęca się jednak i wspiera kobiety, które również mają problem z niepłodnością. Książka "In vitro. Rozmowy intymne", której autorką jest Małgorzata Rozenek, jest adresowana między innymi do kobiet, które również są załamane diagnozą lekarzy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  2. Przepowiednia Ojca Pio o papieżu Janie Pawle II wstrząsnęła światem. Nie uwierzycie, co powiedział Wojtyle słynny stygmatyk!
  3. TVN przekazał porażające alarmy pogodowe wydane przez służby. Nadciąga zagrożenie
  4. Anna Mucha szaleje bez stanika. Długo nie zapomnicie tych widoków (Zdjęcia)
  5. Decyzja młodej matki rozjuszyła księdza. Tuż przed porodem i od razu po zaczął żenujące kazania w kierunku Moniki
  6. Nowa ostro przesadzona stylizacja 14-letniej Roksany właśnie wywołała piekielną burzę

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News