Rozenek nie dała rady. Wybuchnęła płaczem przed kamerami

Rozenek nie dała rady. Wybuchnęła płaczem przed kamerami Źródło: youtube/Onet Rano

Małgorzata Rozenek do tej pory nie była znana z okazywania słabości przed kamerami. Żona Radosława Majdana tym razem jednak została na tyle poruszona, że wybuchła płaczem, do czego sama się przyznała. Co tak wzruszyło znaną celebrytkę?

Małgorzata Rozenek podczas realizacji jednego z programów stacji TVN naprawdę straciła chwilowo kontrolę nad swoimi emocjami. Jak przyznaje w rozmowie z portalem plotkarskim "Party" w trakcie programu płakała na wizji kilkukrotnie. Powodem wzruszenia były historie uczestniczek programu, które poruszyły prezenterkę do łez.

Małgorzata Rozenek zapłakana. Czym tak wzruszyła się prezenterka?

Żona Radosława Majdana znana jest z prowadzenia reality show "Projekt Lady" w którym uczestniczki uczą się dobrych manier i zachowania w towarzystwie. Jak przyznała Rozenek, w czwartym sezonie programu zdecydowano się na przyjęcie uczestniczek pochodzących z różnych krajów i co za tym idzie - z rożnych kultur.

Rozenek w wywiadzie powiedziała, że wiele dziewczyn biorących udział w programie przytoczyło swoje intymne i osobiste historie. Niestety, często były to wyznania bolesne i pełne życiowych rozczarowań. Prezenterka przyznała, że nie jest osobą, którą łatwo poruszyć, szczególnie przed kamerami. Tym razem ładunek emocjonalny był zbyt silny i nie mogła nad nim zapanować.

Osobiste i często tragiczne biografie uczestniczek programu poruszyły Małgorzatę Rozenek do łez i jak przyznała - zrobiły na niej tak ogromne wrażenie, do tego stopnia, że płakała na planie niejednokrotnie. Niektóre z uczestniczek pochodziły ze skrajnie patologicznych środowisk, więc ich historie były pełne bolesnych doświadczeń. Poruszona prezenterka określiła czwarty sezon programu jako "niesamowity".

Małgorzata Rozenek widzi poważny problem wśród młodzieży

Historie dziewczyn pochodzących ze środowisk patologicznych, nie tylko poruszyły celebrytkę, ale także zmotywowały ją do działania. Prezenterka stwierdziła, że od około czterech lat zauważa poważnie narastający problem używek wśród młodych osób. Miała na myśli głównie alkohol, ale nie tylko, bo wymieniła również dopalacze. Jak zauważyła, jest to poważny problem i należy pomyśleć nad jego rozwiązaniem.

Partnerka Radosława Majdana przyznała, że chciałaby zrealizować duży projekt, który pochyli się nad problemem dostępu do alkoholu przez młodzież. Rozenek stwierdziła, że problem jest na tyle duży, że trudno jest znaleźć proste rozwiązanie i trzeba poradzić sobie z nim systemowo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Natalia Kukulska po latach zdradziła coś niesamowitego o Zbigniewie Wodeckim. Aż trudno w to uwierzyć
  2. Dramat Poli Raksy. Legendarna aktorka w bardzo GORZKICH słowach podsumowała swoją karierę. Będziecie płakać
  3. Afera wokół żony Sławomira na festiwalu Polsatu. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia, ona wystąpiła bez bluzki?!
  4. Gościom opadły szczęki. Nagle na wesele wparowała Magda Gessler i zrobiła niezłe show, nagranie hitem sieci
  5. Awantura w pałacu. Zalana łzami księżna Kate spakowała walizki i się wyniosła
  6. Przerażający wypadek w Małopolsce. Autokar stanął w płomieniach, w środku 70 osób

Źródłoparty

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News