Małgorzata Rozenek: Włosy gwiazdy kosztowały majątek!
Bartłomiej Chudy - 11 Grudnia 2018

Małgorzata Rozenek: Włosy gwiazdy kosztowały majątek!

Małgorzata Rozenek włosy i wygląd topowej gwiazdy TVN i polskiego show-biznesu kosztowały krocie - dowodziły niedawno tabloidy. Fortuna jaką "perfekcyjna pani domu" wydała na nową fryzurę jest spora. Ale czy tak olbrzymia jak przedstawiają ją tabloidy?

Małgorzata Rozenek włosy i ich stylizacje traktuje ostatnimi czasy ze szczególną uwagą. Trudno się dziwić, była prowadząca Projekt Lady i Perfekcyjna Pani Domu w jednej osobie stała się w krótkim czasie czołową gwiazdą rodzimego show-biznesu.

Małgorzata Rozenek włosy to jej znak rozpoznawczy

Wielu zdaje sobie sprawę, że Rozenek jest jedną z lepiej zarabiających Polek. Pozwala to również na zdecydowanie wyższe wydatki. Jak wiadomo, gwiazda ceni się mocno, nie oszczędzając na sporych wydatkach poczynionych na ubrania, dodatki, czy fryzury. Prezencja w jej przypadku to rzecz podstawowa. Dziś uwaga skupiła się na nietypowej inwestycji Małgorzaty Rozenek-Majdan właśnie we włosy. Chodzi konkretnie o doczepy. I bynajmniej nie byle jakie. Stylista fryzur przybliżył w szczegółach zamówienie na doczepy, z których korzysta czołowo diwa polskiego show-biznesu. - Sprowadzaliśmy maszynę do produkcji doczepów, a same włosy były sprowadzane ze Skandynawii, bo potrzebny był skandynawski blond. Koszt takiego doczepiania prawie 90 cm (włosów) to ponad 35 tys. zł. Casting ze skupem takich włosów trwał trzy miesiące i dobierała nam to profesjonalna firma – powiedział w rozmowie z Jastrząb Post stylista Kajetan Góra. Za wspomnianą kwotę można by kupić całkiem dobry samochód, a wielu Polaków nie miałoby problemu, by przeżyć za taką sumę cały rok życia. Skąd więc takie pieniądze i czy rzeczywiście główna zainteresowana potwierdziła taki wydatek?DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek - Majdan10 najgłośniejszych wojen polskich gwiazd [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Wymijająca odpowiedź Rozenek-Majdan

Reporterzy-podglądacze gwiazd zapytali wiodącą gwiazdę TVN o rzeczywisty wydatek tej skali. Zapytana o koszty udzieliła wymijającej odpowiedzi. - To jest to co Kajetan powiedział. On sprowadził maszynę do Polski - powiedziała. Dopytywana przez reporterkę dowiodła, że jej samej nie stać na taką inwestycję we fryzurę. Skoro jest ona dziś priorytetem celebrytki to oznaczałoby, że wydatek poniósł... no właśnie kto? Małgorzata Rozenek przyznała, że przygotowuje się do "nowego, dużego projektu", w którym doczepy skandynawskich włosów będą niezbędne. To zaś wskazywałoby, że tak ogromny wydatek na fryzurę pokryłby organizator.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rozenek paraduje po Warszawie bez sukienki! „Małgosia może ubierać się jak chce”
  2. Rozenek już tego nie ukryje! Wszystko się wydało, fani gwiazdy zastygli zszokowani
  3. Introwertyk w związku. Jaki jest naprawdę?
  4. Ile żon miał Radzio Majdan?! Jak czuje się z tym Rozenek?
  5. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
ZamaraTVN zalicza wpadkę za wpadką! Tego widzowie nie mogli przebaczyćCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News